REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Egzorcystę papieża"? Film trafi do VOD

Russell Crowe w roli ojca Gabriela Amortha, legendarnego, włoskiego księdza, przeprowadzającego egzorcyzmy dla Watykanu, prosto z wielkiego ekranu zmierza na VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć kinowy hit.

31.05.2023
6:06
Gdzie obejrzeć "Egzorcystę papieża"? Film z Russellem Crowem trafi do VOD
REKLAMA

"Egzorcysta papieża" w reżyserii Juliusa Avery'ego to film wyjątkowy, gdyż niekoniecznie nazwać go można dobrym filmem, patrząc przez pryzmat gatunkowy, jednak mimo wszystko ma w sobie coś, co sprawia, że tego filmu nie da się nie lubić. A jest to głównie zasługą Russella Crowe'a, który wcielił się w ojca Gabriela Amortha. Ten zaś rzeczywiście był włoskim księdzem i założycielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, któremu uznanie przyniosła jego praca w demonologii, a jego egzorcyzmy, przeprowadzone w dziesiątkach tysięcy, rozsławiły go na całym świecie. Ojciec Amorth zapisał się na kartach historii Kościoła katolickiego jako postać kontrowersyjna, co też zostało oddane na ekranie przez niesamowitego Russella Crowe'a i nawet dla jego kreacji warto ten film obejrzeć.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Egzorcystę papieża"? Film pojawi się w ofercie Apple TV+

Fabuła filmu "Egzorcysta papieża" skupia się na ojcu Gabrielu Amorth, naczelnym egzorcyście Watykanu, który zostaje poproszony o poprowadzenie śledztwa w sprawie opętania chłopca, który wraz z rodziną przeprowadził się do wymagającej remontu posiadłości. Okazuje się jednak, że miejsce, w którym mieszkają nowi lokatorzy skrywa w sobie tajemnice, które władze Stolicy Apostolskiej usiłowały zatuszować. Gabriel jednak za wszelką cenę postanawia dojść do prawdy, bez względu na to, jak przerażające demony staną mu na drodze.

Film "Egzorcysta papieża" dostępny będzie już 11 czerwca w serwisie Apple TV+.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Egzorcysta papieża" (2023)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA