REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Na TVP wraca znana i lubiana "Hala odlotów"! Na antenie pojawią się Holland i Seweryn

Po zmianach władzy w TVP na antenę wraca znany i lubiany program publicystyczny "Hala odlotów". Wkrótce zobaczymy w nim takie gwiazdy jak m.in. Agnieszka Holland czy Andrzej Seweryn. Kiedy widzowie mogą spodziewać się 1. odcinka?

29.12.2023
14:25
Hala Odlotów TVP
REKLAMA

Po tym, gdy utworzony został nowy rząd, zmiany w Telewizji Polskiej ruszyły z kopyta. Napięta atmosfera między osobami związanymi z PIS a nową władzą przybrała na sile na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Jak wiadomo, od niedawna na antenie TVP można oglądać program informacyjny 19. 30 zamiast Wiadomości. To jeszcze nie koniec zmian w Telewizji Polskiej.

REKLAMA

Wraca Hala odlotów na antenę TVP. Wśród gości m.in. Agnieszka Holland

Na antenę powrócą znane nazwiska, przed laty związane z TVP, jak chociażby Grażyna Torbicka. Zmiany ucieszyły też twórczynie programu publicystycznego "Hala odlotów": Katarzynę Janowską i Martynę Harland, gdyż program powraca na antenę. "Hala Odlotów" emitowana była na antenie TVP Kultura od 2012 do 2016 roku. Po tym, gdy PIS zawładnął Telewizją Polską, prowadząca Katarzyna Janowska odeszła z TVP.

Więcej o TVP przeczytasz w Spider's Web:

W "Hali odlotów" w każdym odcinku gościły osoby ze świata filmu, kultury, popkultury, dziennikarze czy publicyści. Prowadzący: Katarzyna Janowska oraz Max Cegielski wychodzili od aktualnych wydarzeń, wzbudzających kontrowersje, będące pretekstem do dyskusji na szerszej płaszczyźnie. Wygląda na to, że program powróci do Telewizji Polskiej w podobnej formie.

 class="wp-image-2482420" width="840"
Hala Odlotów/ Screen z profilu Martyny Harland

Martyna Harland pokazała migawki z nowej "Hali odlotów". Kiedy emisja?

Na Instagramie dziennikarki Martyny Harland pojawił się wpis, w którym można zobaczyć migawki z tworzenia "Hali Odlotów" po latach. Osiem lat starsze, ale nie widać - czytamy na Instagramie Harland. Odcinek specjalny programu pokazany zostanie 1 stycznia 2024 roku o godz. 17.35 na antenie TVP. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in. Agnieszka Holland oraz Andrzej Seweryn, nazwiska, których próżno było szukać na antenie TVP w ostatnich latach.

REKLAMA
Hala odlotów

Szczególnie Agnieszka Holland nie była mile widziana w Telewizji Polskiej. Reżyserka wiele razy podkreślała, że nie po drodze jest jej z ówczesną partią rządzącą, a programy TVP chętnie to wykorzystywały, wypowiadając się o niej w nienajlepszych słowach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA