REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

HBO Max w 2023 roku: wiemy już, jakie filmy i seriale najchętniej oglądali Polacy

2023 rok przyniósł mnóstwo świetnych filmów oraz seriali na platformie HBO Max. Wielką popularnością cieszyły się tytuły takie jak m.in. "Sukcesja", "The Last of Us", "Barry" czy "I tak po prostu". Po jakie produkcje użytkownicy serwisu Warnera najczęściej sięgali?

20.12.2023
15:24
Filmy seriale HBO 2023
REKLAMA

W mijającym roku HBO zasiliło wiele ciekawych filmów i seriali. Z danych platformy wynika, że pierwsze miejsce wśród produkcji odcinkowych należy do "The Last Of Us". Ta informacja nikogo raczej nie powinna dziwić - pamiętamy przecież, jak wielkie szaleństwo wywołał ten tytuł na początku roku. Serial oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo o tym samym tytule, to najchętniej oglądana pozycja w historii HBO Max nie tylko w Europie, ale też w Polsce.

Więcej o HBO przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

HBO Max: seriale. Najpopularniejsze tytuły 2023 roku

Każdy odcinek "The Last Of Us" z Pedro Pascalem w roli głównej był szeroko komentowany przez widzów i media na całym świecie. To jeszcze nie wszystko: serial dostał 24 nominacje do najważniejszych nagród telewizyjnych Emmy. Fani hitu już zacierają ręce na drugi sezon.

The Last Of Us

Drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych seriali na HBO należy do "Sukcesji". W 2023 roku widzowie mogli obejrzeć 4. i ostatni już sezon losów rodziny Royów. Finałowa odsłona "Sukcesji" zbierała świetne recenzje zarówno wśród filmowych krytyków, jak i widzów. Poza doskonałymi kreacjami aktorskimi, nie brakowało też świetnych dialogów, fantastycznego scenariusza i wielu zaskoczeń. Razem z początkiem 4. sezonu głośno było też o pewnym modowym trendzie "quiet luxury", czyli "cichy luksus", wylansowanym przez bohaterów serialu. Produkcja z Brianem Coxem na czele zdobyła aż 27 nominacji do tegorocznych nagród Grammy.

Sukcesja

Trzecie miejsce wśród najpopularniejszych hitów HBO zamyka "Rick i Morty". Obecnie na platformie HBO Max można oglądać już siódmy sezon animowanego serialu o ekscentrycznym naukowcu Ricku i jego wnuku Mortym.

Rick i Morty

W mijającym roku dużą popularnością cieszyły się również takie seriale jak m.in. "Gra o tron", "Przyjaciele" oraz oczywiście serialowy hit "Biały lotos'. W pierwszej dziesiątce znalazł się z kolei drugi sezon serialu "I tak po prostu", który pokazuje dalsze losy bohaterek serialu "Seks w wielkim mieście". Hitową dziesiątkę zamyka z kolei polska produkcja HBO  #BringBackAlice z Heleną Englert w roli głównej oraz „Stamtąd”. To produkcja opowiadająca losy mieszkańców małego miasteczka, którzy z niewiadomych przyczyn nie mogą się z niego wydostać.

A jak prezentowały się filmy na HBO? Liderem jest kultowa seria z Harrym Potterem. W pierwszej trójce znalazły się też takie produkcje jak m.in. "Mega 2: Głębia", "Black Adam" czy też "Shazam! Gniew Bogów".

HBO Max: najchętniej oglądane filmy i seriale w Polsce

HBO Max: seriale 2023
⦁ The Last of Us
⦁ Sukcesja
⦁ Rick and Morty
⦁ Gra o tron
⦁ Przyjaciele
⦁ Biały lotos
⦁ I tak po prostu
⦁ #BringBackAlice
⦁ Stamtąd
⦁ Idol
⦁ Ród smoka
⦁ Euforia
⦁ Ślepnąc od świateł
⦁ Miłość i śmierć
⦁ Czarnobyl

REKLAMA

HBO Max: filmy. TOP 15 najpopularniejszych w 2023 roku

⦁ Seria o Harrym Potterze
⦁ Meg 2: Głębia
⦁ Black Adam
⦁ Shazam! Gniew Bogów
⦁ W nieskończoność
⦁ Morbius
⦁ Flash
⦁ Uncharted
⦁ Gdzie śpiewają raki
⦁ Martwe zło: Przebudzenie
⦁ Magic Mike: Ostatni taniec
⦁ Diuna
⦁ X
⦁ Ojciec Stu
⦁ Zakonnica II

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA