REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Humble Bundle ponownie atakuje! Tym razem najlepszymi komputerowymi strategiami

Przed „najlepsze” mam na myśli dzieła utalentowanych twórców z Paradox Interactive, niemalże bogów dla miłośników najbardziej wymagających, skomplikowanych i satysfakcjonujących gier na komputery osobiste.

30.08.2013
16:44
Humble Bundle ponownie atakuje! Tym razem najlepszymi komputerowymi strategiami
REKLAMA
REKLAMA

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji Humble Bundle, wystarczy wpłacić dowolną kwotę organizatorom akcji, aby cieszyć się paczką doskonałych produkcji. Minimalną stawką jak zwykle jest jeden dolar, choć oczywiście warto zapłacić więcej. Po pierwsze, zyskują na tym organizacje charytatywne. Po drugie, zyskuje sam gracz, dostając jeszcze więcej tytułów do ogrania.

roses

Wpłacając dowolną sumę na konto organizatorów, zostaniecie posiadaczami sześciu wystarczających na miesiące zabawy produkcji. W zestawie znajduje się War of the Roses: Kingmaker, Warlock: Master of the Arcane, Leviatan: Warships, Dungeonland oraz, uwaga, uwaga, Europa Universalis III w swojej pełnej, wypakowanej dodatkami edycji. Chociażby dla ostatniej pozycji warto zainwestować w najnowsze Humble Bundle. Europa to królowa komputerowych strategii, od wielu lat ciesząca się uznaniem najbardziej wymagających graczy.

Z portfeli warto wysupłać jednak więcej, niż przysłowiowego dolara. Przekraczając uśrednioną stawkę wpłacaną przez graczy, do wyżej wymienionego zestawu dołącza bardzo udane (dając wiarę czytelnikom sPlay, sam nie grałem, co już zaraz się zmieni) Crusader Knights II oraz popularna Magicka.

crusader

Twórcy Humble Bundle przygotowali również jedyną w swoim rodzaju ofertę dla bardziej zamożnych graczy. Rozstając się ze 125 dolarami, zostaniecie posiadaczami 48 tytułów wydawanych przez Paradox. Wśród nich wyróżnia się między innymi Król Artur, Mount & Blade, Hearts of Iron III, Majesty II, Victoria II oraz Cities in Motion. Pełną listę gier w paczce za 125 dolarów znajdziecie w tym miejscu. Warto? Cóż, dosyć powiedzieć, że biorąc pod uwagę długość tych produkcji, 48 gier wystarczy Wam na lata, w dodatku Waszym dzieciom i wnukom. Jeśli jesteście nieco bardziej zasobnymi miłośnikami komputerowych strategii – zakup obowiązkowy.

Wraz ze zdobytymi przez Was grami, w paczce znajdą się również ścieżki dźwiękowe nabytych tytułów. Każdą z produkcji aktywujecie na platformie cyfrowej dystrybucji Steam, do której dostanie klucze. Ogromna ilość tytułów jest kompatybilna nie tylko z systemem Windows, ale również OS X oraz Linuksem.

REKLAMA

Dokonując zakupu, pamiętajcie o zabawie z suwakami, za pomocą których możecie przekazać organizacjom charytatywnym większą ilość gotówki. Przy okazji polecam obejrzeć materiał filmowy promujący akcję Humble Bundle – marketingowcy jak zwykle są w formie. Z kolei wszystkim tym, którym Europa Universalis III przypadnie do gustu, proponuję zapoznać się z kontynuacją, która także trzyma kapitalny poziom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA