REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Polsat odpowiada na oburzenie widzów. Poszło o wulgarny skecz Kabaretu Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej pokazał wulgarny skecz, w którym nie zabrakło wulgaryzmów w kierunku partii rządzącej. Stacja Polsat nie ocenzurowała żartów, a do KRRiT posypały się skargi. Teraz Polsat decydował się zareagować na krytykę ludzi.

31.08.2023
12:24
kabaret młodych panów polsat krrit skecz papuga sklep zoologiczny
REKLAMA

Podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej najwięcej zamieszania narobił Kabaret Młodych Panów oraz ich skecz "Sklep zoologiczny", w którym padły wulgaryzmy w kierunku partii rządzącej oraz niecenzuralne nawiązania do polityków. Stacja Polsat nie zdecydowała się cenzurować przekleństw. Widzowie usłyszeli okrzyki m.in. "J***ć PiS!", "Ziobro, ty k***o j****a!".

REKLAMA

Do KRRiT wpłynęły skargi. Stacja Polsat usunęła skecz z mediów społecznościowych

Choć wielu osobom skecz się podobał, nie zabrakło opinii, że przekleństwa w stronę polityków nie powinny były paść. Na reakcję oburzonych długo nie trzeba było czekać. Do KRRiT wpłynęło pięć skarg w sprawie tej audycji, pochodzące wyłącznie od osób indywidualnych. Warto dodać, że nagranie z udziałem Kabaretu Młodych Panów dostępne było na facebookowej stronie "Kabaretu na żywo". W komentarzach nie brakowało krytycznych wpisów fanów, dlatego stacja zdecydowała się usunąć skecz z facebookowego profilu. Fragment występu w Kielcach wciąż jednak można oglądać na profilu Kabaretu Młodych Panów.

Screen Kabaret Młodych Panów/ Facebook
REKLAMA

O co chodzi w skeczu?

O co chodzi w skeczu, który narobił tyle szumu? Głównym bohaterem był sprzedawca, do którego przychodzą kolejni klienci. Jednym z nich był mężczyzna, który zakupił papugę. Po zakupie zszedł ze sceny by po chwili wrócić, skarżąc się na komendy wygłaszane przez ptaka. Po otwarciu pudełka, w którym znajdować się miała papuga, w amfiteatrze w Kielcach, rozległo się hasło: J***ć PiS!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA