REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Były seriale o ślubach i godach, a ten będzie o rozwodzie. Tak rozstawali się Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West byli małżeństwem przez siedem lat. W sierpniu 2022 roku rozstali się. Słynna celebrytka i raper doczekali się czwórki dzieci: córeczki North i Chicago oraz synów: Psalma i Sainta. Choć ich rozwód do najprzyjemniejszych nie należał, nie był tak głośny jak w przypadku Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Teraz HBO pokaże dokument telewizyjny, kulisy rozwodu jednej z najgorętszych amerykańskich par, czyli Kim oraz Kanye. W sieci jest już zwiastun.

09.08.2023
15:01
Kim Kardaahian i Kanye West, rozwód
REKLAMA

Kim Kardashian i Kanye West wyglądali na zgraną parę, przynajmniej przez jakiś czas. Niestety, po siedmiu latach małżeństwa para rozstała się. Choć oczywiście to nie było tak głośne rozstanie jak w przypadku Johnny'ego Deppa i Amber Heard, trudno mówić o pokojowym pojednaniu.

REKLAMA

Dokument telewizyjny o kulisach rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa trafi na HBO.

Wiadomo, że swego czasu Kanye oczerniał byłą ukochaną w mediach . Nie oszczędzał jej również na swoich płytach. Więcej o rozwodzie tej gorącej pary dowiemy się z serialu "Kim vs. Kanye: The Divorce" traktujący właśnie o kulisach ich rozstania. Mimo że jest to serial, na HBO widzowie zobaczą zaledwie dwa odcinki. Wiadomo, że jeden ma być opowiedziany z perspektywy bliskich Kim Kardashian, natomiast drugi z perspektywy bliskich i znajomych Kany'ego Westa. Z trailera można tez wywnioskować, że w dokumencie zawarte będą również wypowiedzi osób pracujących w mediach, które bacznie przyglądały się kulisom rozwodu Kim i Kanye.

REKLAMA

Gdzie poznali się Kim Kardashian i Kanye West?

Sama formuła serialu raczej do oryginalniejszych nie należy, gdyż podobną zastosowano w serialu dokumentalnym o rozwodzie Amber Heard i Jonny'ego Deppa. Kim Kardashian i Kanye West poznali się w 2004 roku w studiu nagraniowym. Kim była wtedy po rozwodzie z Damonem Thomasem, z kolei West związany był z modelką Alexis Phifer. Dopiero bliższy kontakt złapali w 2007 roku po ujawnionych seks taśmach Kardashian. Para pobrała się 24 maja 2014 roku. Kim i Kanye doczekali się czwórki dzieci. Na razie nie ma podanej konkretnej daty, kiedy serial o Kim i Kanye miałby trafić do HBO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA