REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Streamerka leży w szpitalu i atakuje opiekujące się nią pielęgniarki, które tak jakby walczą o jej zdrowie

Kasix to 25-letnia streamerka, która trafiła do szpitala po niepokojącej transmisji na żywo, gdzie opisywała kiepskie samopoczucie. Lekarze postawili diagnozę. Okazuje się że Katarzyna Paciorek doznała udaru, natomiast najbliższe dni spędzi w szpitalu. Streamerka zamiast odpoczywać, zawzięcie komentuje szpitalną rzeczywistość, krytykując również opiekujące się nią pielęgniarki.

01.06.2023
15:05
Streamerka Kasix wbiła szpilę opiekującym się nią pielęgniarkom
REKLAMA

Mimo że streamerka Kasix, Katarzyna Paciorek przebywa w szpitalu, po tym, gdy niemal podczas transmisji na żywo doznała udaru, 25-latka nie rozstaje się prawie na chwilę z siecią, co rusz komentując szpitalne życie w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Streamerka Kasix doznała udaru podczas transmisji na żywo.

Uwaga, moi drodzy, trochę mnie nie będzie… Po streamie Remo zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat. Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7 do 10 dni

komentowała streamerka swój stan zdrowia.

Paciorek publikowała niedawno zdjęcia szpitalnego jedzenia i wyraźnie podkreśliła swoim followersom, że będzie ich raczyć ciekawostkami ze szpitalnego życia, bo przecież tyle się tam dzieje. Dostało się też pielęgniarkom, które zdaniem Kasix przychodzą do pracy podminowane, Kasia użyła znacznie mocniejszego słowa i traktują źle pacjentów. Zdaniem streamerki, jak najgorsze g**no.

Ej dlaczego większość pielęgniarek przychodzi w***wiona do pracy i traktuje pacjentów jak najgorsze g**no? Ja się czuje jak w quescie w wiedźminie z babami w banku. Jak nie będziesz komplementował, dawał kwiatów czy czekoladek to możesz szczac pod siebie i umrzeć z głodu - czytamy na Twitterze Katarzyny Paciorek.

Internauci strofują Kasix w związku z mocnym wpisem o pielęgniarkach

Komentarze odnośnie mocnego wpisu Kasix były podzielone. Internauci zwracają uwagę na to, że nie należy generalizować, że każda pielęgniarka jest niemiła. Zwracają też uwagę na to, że ich praca do łatwych nie należy, pracują czasem po kilkanaście godzin, a ich zarobki nie napawają optymizmem.

Z danych serwisu Jobted.pl wynika, że w 2023 roku przeciętne zarobki na tym stanowisku to 4 420 zł brutto miesięcznie (3 180 zł netto miesięcznie), czyli 990 zł (-18%) mniej niż wynosi aktualnie średnie wynagrodzenie w Polsce. Poza tym, określenie "większość pielęgniarek" użytych przez Kasix jest mało trafne, bo tak naprawdę w każdej placówce jest inna opieka.

REKLAMA

Poza tym, w przypadku Paciorek, to m.in. pielęgniarki uratowały jej zdrowie, bo przecież to właśnie do nich należy codzienna opieka nad pacjentami. A że każdy człowiek może mieć po prostu gorszy dzień, to już zupełnie inna sprawa. Więc może lepiej dla samej Kasi byłoby odłożenie na jakiś czas na bok telefonu, a uderzanie publicznie w pielęgniarki, tym bardziej, gdy przez pewien czas będzie musiała zostać w szpitalu, jest zwyczajnie nie na miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA