REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Każda gra Rockstara nie drożej niż 30PLN!? To się nazywa promocja dnia

Kolejny dzień wiosnobrania z Muve.pl przed nami. Tym razem pod młotek poszły gry od znanego, lubianego i kontrowersyjnego Rockstara. Seria GTA, Max Payne i L.A. Noire do kupienia za grosze.

22.05.2013
13:52
Każda gra Rockstara nie drożej niż 30PLN!? To się nazywa promocja dnia
REKLAMA
REKLAMA

No dobrze, w tytule nieco minąłem się z prawdą. GTA IV: Complete Edition w wersji cyfrowej kosztuje 32 złote i 50 groszy. Z drugiej strony, za taką stawkę mamy trzy gry w jednej, ponieważ zarówno dodatek Ballad of Gay Tony jak i Lost and Damned to osobna przygoda zupełnie nowego bohatera. Świetna cena, zwłaszcza w obliczu nadchodzącego GTA V. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zaznajomić się z jedną z najbardziej kontrowersyjnych gier aktualnej generacji, sztucznie rozdmuchanej przez media – do dzieła!

wiosnobranie 2

Drugim ciekawym zestawem gier jest Max Payne Bundle, za marne 7 złotych i 50 groszy. W cenie aplikacji na smartfony i tablety dostajecie dwie pierwsze odsłony serii, w wersji cyfrowej. Warto? Oczywiście, bez dwóch zdań. Pierwszy Max był kamieniem milowym dla przemysłu gier komputerowych. Rewelacyjna grafika, kontrowersyjny pomysł utrzymania mrocznej konwencji w klimatach noir, bardzo poważnie prowadzona narracja oraz „bullet time”, który po raz pierwszy pojawił się w grach komputerowych – to właśnie Max Payne.

Jeżeli dwie pierwsze części znacie na pamięć (do teraz nie mogę zapomnieć rewelacyjnej lokacji z drugiej części, gdzie gracz nie oddaje ani jednego strzału, poruszając się po niesamowicie zaprojektowanym parku rozrywki), trzeba zapoznać się z częścią trzecią. Ryzykowna zmiana klimatu i wizerunku głównego bohatera wyszła Rockstarowi na dobre, ponieważ Max Payne 3 może poszczycić się 87 punktami w serwisie Metacritic. Warto dodać, że to pierwsza gra z serii, która posiada tryb wieloosobowy, toteż wystarczy na dłużej. Koszt? Raptem 25 polskich zielonych.

Nieco niechciane dziecko Rockstara, L.A. Noire, to bardzo ciekawa sprawa. Z jednej strony mieliśmy ogromne oczekiwania w związku z tym tytułem. Z drugiej strony Rockstar dał plamę z konwersją na PC, która skutecznie psuła frajdę z zabawy (sytuacja bardzo podobna do startującego na PC Bully, też od Rockstara). Nawet pomimo tego, L.A. Noire to tytuł z rewelacyjnym klimatem, wyciągający wszystko co najlepsze z policyjnych dreszczowców osadzonych w latach 40-tych. No i ta mimika postaci! L.A. Noire będzie wasze za 23 złote i 80 groszy.

wiosnobranie 3
REKLAMA

W ofercie Cenegi znalazły się również starsze odsłony GTA. Rewolucyjna na swoje czasy część trzecia,  to koszt dużej butli Coca-Coli. Okrzyknięte przez graczy najlepszą odsłoną serii pod względem klimatu Vice City kosztuje 7 złotych i 50 groszy. Zaskakujące swoim ogromem San Andreas to już 17 złotych i 50 groszy.

Poza samymi grami, w ofercie Muve.pl znalazło się również wiele DLC do ich flagowych produktów, które znajdziecie po kliknięciu w ten link. Promocja potrwa do końca dzisiejszego dnia. Większość owoców wiosnobrania zostało wydanych w polskiej wersji językowej. Miodzio.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA