REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Zdobył nagrodę Grammy, a potem aresztowali go na gali. Raper wydał oświadczenie

Killer Mike, który został aresztowany podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2024, wypowiedział się na temat zatrzymania w Peacock Theater. Zdobywca trzech statuetek, który wdał się w bójkę z ochroniarzem, wskutek czego z budynku został wyprowadzony w kajdankach, mówi o "nadgorliwej ochronie".

07.02.2024
9:07
killer mike grammy aresztowany
REKLAMA

W poniedziałek nagrody Grammy 2024 zostały rozdane. Powód do radości miała zarówno Taylor Swift, która po zdobyciu czwartej statuetki ustanowiła nowy rekord, ale również Miley Cyrus, która wróciła do domu ze swoją pierwszą muzyczną nagrodą. Wieczór będą dobrze wspominać również Billie Eilish, Metallica, Paramore, SZA czy raper Killer Mike, zdobywca trzech statuetek, choć dla tego ostatniego gala miała raczej słodko-gorzki smak. Po odebraniu nagrody artysta został zatrzymany, a z Peacock Theater wyszedł zakuty w kajdanki. Okazało się, że przed godziną 22:00 tego samego dnia Killer Mike wdał się w bójkę z ochroniarzem. Teraz wydał oświadczenie w tej sprawie.

REKLAMA
Killer Mike aresztowany podczas ceremonii Grammy 2024

Killer Mike aresztowany podczas 66. ceremonii rozdania Grammy 2024. Raper wydał oświadczenie

Po zdobyciu statuetek w kategoriach Najlepszy Występ - Rap, Najlepsza Piosenka - Rap oraz Najlepszy Album - Rap, Killer Mike został zatrzymany i przesłuchany, a następnie przetransportowany do centralnego departamentu policji w Los Angeles, gdzie za bójkę z ochroniarzem został ukarany mandatem.

REKLAMA

Jak możecie sobie wyobrazić, sporo się wydarzyło. Miało miejsce również pewne zamieszanie w związku z tym, którymi drzwiami ja i moja ekipa powinniśmy wejść. Doświadczyliśmy spotkania z nadgorliwą ochroną, lecz mamy całkowitą pewność, że ostatecznie zostanę oczyszczony ze wszelkich wykroczeń

- stwierdził w oświadczeniu.

Nie wszyscy są zgodni co do tego, czy nagroda dla Killer Mike'a była zasłużona. W kategorii Album Roku znalazła się również "Utopia" Travisa Scotta i według wielu słuchaczy właśnie ten krążek powinien zostać nagrodzony Grammy. "Zostałeś okradziony przez Grammy" - komentują fani, podkreślając, że dopóki Killer Mike nie został nominowany do nagrody, nigdy wcześniej o nim nie słyszeli.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA