REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

W końcu: pierwszy trailer nowego filmu Scorsesego! DiCaprio i De Niro w westernie kryminalnym

"Killers of the Flower Moon" to najnowszy film Martina Scorsesego, który opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa Indian Osagów. Jednym z dystrybutorów produkcji jest Apple TV+, a do sieci nareszcie trafił pierwszy zwiastun. Czekamy!

18.05.2023
16:21
killers of the flower moon zwiastun martin scorsese robert de niro
REKLAMA

Trochę się na pierwszy trailer "Killers of the Flower Moon" naczekaliśmy - ale oto jest! Nadchodzący film Martina Scorsesego będzie dużą gratką dla miłośników reżysera - w końcu dwaj jego ulubieńcy, Leonardo DiCaprio i Robert De Niro, po raz pierwszy wystąpili razem w projekcie legendarnego twórcy.

Będzie to blisko trzyipółgodzinny film fabularny oparty na prawdziwych wydarzeniach. Między 1918 a 1931 rokiem śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach poniosło około sześćdziesięciu rdzennych Amerykanów z plemienia Osage. Ich ziemia obfitowała w złoża ropy naftowej, więc podejrzenia padły na białych biznesmenów mających chrapkę na te tereny. Większość sprawców nigdy nie trafiła jednak przed oblicze sądu. W śledztwo zaangażowany był sam J. Edgar Hoover.

Zerknijmy na zwiastun.

REKLAMA

Killers of the Flower Moon - zwiastun filmu Martina Scorsesego

Czytaj także:

REKLAMA

Obraz jest adaptacją książki Davida Granna pod tym samym tytułem (w Polsce znanej jako "Czas krwawego księżyca"). Zapowiadano go jako kryminał z domieszką thrillera i westernu, w którym zobaczymy również tegorocznego laureata Oscara - Brendana Frasera. Poza tym na ekranie pojawią się też Lily Gladstone, Jesse Plemons, Tantoo Cardinal, Cara Jade Myers, JaNae Collins i Jillian Dion. Na swój najnowszy film słynny reżyser potrzebował 200 mln dol.

"Killers of the Flower Moon" trafi do polskich kin 20 października 2023 roku - dwa tygodnie po amerykańskiej premierze. Zobaczymy go również w ofercie Apple TV+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA