REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Powstaje serial "Klara" na podstawie książek Izabeli Kuny. W obsadzie same gwiazdy

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Klara", który będzie ekranizacją książek Izabeli Kuny z serii o Klarze. W roli głównej pojawi się... Izabela Kuna, ale również m.in. Katarzyna Warnke, Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk, Eryk Kulm Jr oraz Iwona Bielska. O czym będzie "Klara"?

10.07.2023
8:38
Serial "Klara" z Izabelą Kuną
REKLAMA

Player.pl rozpoczął zdjęcia do "Klary", opartej na książkach Izabeli Kuny z serii o Klarze. Serial będzie słodko-gorzką komedią obyczajową, będącą ekranizacją dwóch pierwszych książek Izabeli Kuny z serii o Klarze, która liczy dwie powieści.

REKLAMA

Powstaje serial "Klara". To historia o 40-letniej singielce, wciąż poszukującej miłości.

Pierwsza, "Klara" została wydana w 2010 roku, natomiast druga, "Klara jedzie na pogrzeb", ukazała się na rynku w 2021 roku. Książki opowiadają o 40-letniej singielce, wciąż poszukującej miłości. Prawa do ekranizacji nabył Player.pl, natomiast zdjęcia do serialu ruszyły w połowie czerwca.

Tytułowa Klara to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę, nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń. Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa - niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę - żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze... I ten największy skarb - przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie - Wronka i Wojtek. Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo

- tak brzmi opis nowego serialu Playera.
"Klara"
REKLAMA

W obsadzie "Klary" Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk

W roli głównej wystąpi autorka książki - Izabela Kuna, która jest również producentką kreatywną. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Katarzynę Warnke, Adama Woronowicza, Piotra Adamczyka, Iwonę Bielską, Eryka Kulma Jr, Andrzeja Konopkę, Mariana Dziędziela oraz Janusza Chabiora. Za serial odpowiedzialny jest Marek Modzelewski (scenarzysta obu części "Teściów", rozwijany we współpracy z działem produkcji fabularnej TVN Warner Bros. Discovery. Zdjęcia do serialu realizowane są w Sopocie oraz Warszawie i potrwają do końca sierpnia. Łącznie powstanie osiem odcinków. Premiera "Klary" zaplanowana jest na 2024 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA