REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Książę Harry całkiem odleciał. W swoim podcaście chciał robić wywiady z Putinem i Trumpem

Meghan Marke i książę Harry nie współpracują już ze Spotify. Platforma zerwała z nimi kontrakt, a powodem miało być zbyt małe zaangażowanie Sussexów w tworzenie treści. Do tej pory ukazała się tylko jedna seria podcastów prowadzona przez Meghan Markle. Z kolei teraz wyszły na jaw podcastowe plany Harry'ego. Syn Króla Karola planował przeprowadzać wywiady z kontrowersyjnymi politykami, m.in. Donaldem Trumpem oraz Władimirem Putinem.

24.06.2023
12:28
Książe Harry odleciał
REKLAMA

Do tej pory ukazała się jedna seria podcastów "Archetypes", której gospodynią była Meghan Markle. Z planowanych 18 odcinków ukazało się dziesięć. Platforma zerwała z Sussexami umowę, gdyż ci mieli nie wywiązywać się z powierzonych im obowiązków. Plany Meghan i Harry'ego ze Spotify były wielkie, ostatecznie nie za bardzo zostały zrealizowane.

REKLAMA

Harry nieźle odleciał w swoich planach. Chciał przeprowadzać wywiady z Putinem.

Teraz na jaw wychodzą szczegóły odnośnie tego, w jaki sposób Harry wyobrażał sobie prowadzenie formatu. Książę Harry miał mieć osobny podcast. Według portalu Bloomberg, Harry chciał przeprowadzać wywiady ze znanymi, ale też bardzo kontrowersyjnymi politykami. Syn Króla Karola ponoć miał pomysł na serię, w której rozmawiałby z m.in. Donaldem Trumpem, Władimirem Putinem czy Markiem Zuckerbergiem na temat ich dzieciństwa, traum oraz tego, jak lata dziecięce wpłynęły na dorosłe życie polityków.

REKLAMA

Dyrektorzy Spotify nie wyrazili zgody na podcast Harry'ego

Harry chciał również, aby tematyka jego podcastu dotyczyła ważnych społecznych tematów, takich jak zmiana klimatu czy religia. Mówiło się, że do rozmowy chce nawet zaprosić papieża Franciszka. Kontrowersyjny pomysł nie spodobał się jednak dyrektorom Spotify, a powodem był dobór osobliwych gości. Jakby tego było mało, to realizowanie takich wywiadów nie byłoby możliwe ze względu na to, że zarówno Putin jak i Zuckerberg nie rozmawiają na prywatne tematy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA