REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie żyje aktorka, która grała Wednesday w oryginalnej "Rodzinie Addamsów". Lisa Loring miała 64 lata

Lisa Loring nie żyje. Aktorka, która zagrała Wednesday Addams w telewizyjnym serialu ABC "Rodzina Addamsów" z 1964 roku zmarła w sobotę z powodu powikłań po udarze. Aktorka miała 64 lata.

30.01.2023
8:06
Nie żyje Lisa Loring
REKLAMA

Lisa Loring nie żyje. 64-letnia gwiazda była pierwszą Wednesday Adsams, obsadzoną w telewizyjnym serialu o "Rodzinie Addamsów" z 1964 roku. Lisa Loring zmarła w sobotę wieczorem w szpitalu Providence St. Joseph Medical Center w Burbank z powodu powikłań po rozległym udarze. Tę wiadomość potwierdziła córka aktorki - Vanessa Foumberg w rozmowie z serwisem The Hollywood Reporter.

REKLAMA

Lisa Loring nie żyje. Życia aktorki nie udało się uratować po rozległym udarze.

Loring zachorowała kilka dni temu, natomiast przez ostatnie dni była podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Choć lekarze robili wszystko, co w ich mocy, nie udało się jej uratować. Aktorka odeszła w otoczeniu najbliższych, swoich córek - Vanessą i Marianne, trzymającymi ją za ręce.

REKLAMA

Szerszej publiczności Lisa Loring najbardziej była znana z roli Wednesday Addams

Szerszej publiczności Lisa Loring najbardziej była znana ze słynącej z ciętego humoru Wednesday Addams w kultowej "Rodzinie Addamsów". W serialu lat 60. grała jedynie dwa lata, lecz i tak zdążyła zwrócić na siebie uwagę krytyków. Gdy trafiła do serialu, miała jedynie sześć lat. W 1966 roku dołączyła do obsady sitcomu ABC "The Pruitts of Southampton". W latach 1980-1983 grała postać Cricketa Montgomery'ego w operze mydlanej CBS "As the World Turns".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA