REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Meghan i Harry stracili wielomilionowy kontrakt ze Spotify. To już koniec ich podcastu

Choć Meghan i Harry nie mogą narzekać na brak propozycji zawodowych, to stracili dość drogi, bo opiewający na 20 mln dolarów kontrakt ze Spotify. Meghan i Harry tworzyli na platformie podcast "Archetypes", który właśnie dobiegł końca, a umowa z medialnym gigantem została rozwiązana. Powodem jest niewystarczające zaangażowanie Sussexów w tworzenie treści.

16.06.2023
14:35
Meghan i Harry stracili ogromny kontrakt ze Spotify
REKLAMA

Odkąd Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską, przenosząc się do Kanady, a później do USA, mogą liczyć na sporo zawodowych projektów. W 2020 roku media informowały, że Sussexowie podpisali opiewający na 20 mln dolarów kontakt z platformą medialną - Spotify. Powstał pomysł stworzenia podcastu "Archetypes", którego gospodynią była Meghan Markle.

REKLAMA

To już koniec podcastu Meghan i Harry'ego na Spotify. Stracili milionowy kontrakt.

Na efekty tej współpracy fani Meghan i Harry'ego czekali bardzo długo, bo dwa lata. W sierpniu 2022 roku na platformie Spotify zagościł pierwszy odcinek. Choć mówiło się o 18 odcinkach, do tej pory powstało jedynie dziesięć. Ostatni pojawił się w listopadzie 2022 roku. O niepewnej przyszłości programu Meghan i Harry'ego mówiło się również w kontekście odejścia producentki podcastu - Rebeccy Sananès.

Teraz do największych amerykańskich mediów przekazana została informacja, że Meghan i Harry na dobre rozstają się ze Spotify. Spotify i Archwell Audio za obopólną zgodą rozstają się i jesteśmy dumni z serii, którą razem wyprodukowaliśmy - czytamy w oświadczeniu przesłanym takim redakcjom, jak m.in. Business Insider oraz New York Post.

Powód rozstania Sussexów z medialnym gigantem nie jest skomplikowany. Jak się okazuje, Harry i Meghan po prostu nie dostarczyli wystarczająco dużo materiału na Spotify, nie wywiązując się z umowy, odnośnie określonej liczby odcinków.

REKLAMA

Sytuacja finansowa Meghan i Harry'ego nie należy do najgorszych

Choć oczywiście Meghan i Harry stracili szansę na milionowy kontrakt, to raczej ich sytuacja finansowa do kiepskich nie należy. Kilka miesięcy temu na Netfliksie, premierę miał trzyczęściowy dokument z ich udziałem, w którym Meghan i Harry mocno skrytykowali działania royal family. Dodatkowo jakiś czas temu ukazała się książka-dziennik Harry'ego "Spare", która również przyniosła Sussexom spory zastrzyk gotówki. Niedawno pojawiły się również doniesienia, że para po raz kolejny planuje współpracę z Netfliksem, tworząc film pełnometrażowy, opowiadający o tym, co dzieje się w Pałacu Buckingham.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA