REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gość z Top Model nazwał się polskim Bilzerianem, bo dał dziewczynom miejsce do nagrywania filmów na OnlyFans

Michał Gała pochwalił się pierwszym tego typu projektem w Polsce. O co chodzi? Znany m.in. z "Top Model" chłopak stworzył tak zwany dom Only House, w którym udostępnił czterem dziewczynom przestrzeń do realizowania materiałów na OnlyFans. Przy okazji nazwał się "polskim Danem Bilzerianem".

23.02.2023
12:40
michał gała only house dan bilzerian onlyfans
REKLAMA

Faktycznie - czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było, choć wątpię, by ten dość oryginalny projekt był dokładnie tym rewolucyjnym konceptem, jakiego najbardziej potrzebowaliśmy. Ale po kolei. Michał Gała (rocznik 1997) to influencer, którego możecie kojarzyć m.in. z udziału w ósmej edycji programu "Top Model". Show TVN-u przyniósł mu rozpoznawalność; widzowie dość szybko zapałali do Gały sympatią, chwaląc jego poczucie humoru i przyjazne nastawienie do otaczającego go świata.

Później model zawalczył w oktagonie podczas jubileuszowej edycji Fame MMA. Starł się wówczas ze swoim kolegą z programu - Mikołajem Śmieszkiem. Przez trzy rundy był górą, co zaowocowało zwycięstwem.

Teraz w sieci zrobiło się głośno w związku z dość oryginalnym projektem Gały.

REKLAMA

Michał Gała: OnlyHouse "polskiego Dana Bilzeriana"

Only House Agency to inicjatywa, która opiera się na ugoszczeniu modelek w specjalnie do tego przeznaczonym domu. Tam otrzymają przestrzeń do realizacji materiałów na swoje profile na Only Fans, czyli społecznościowej platformie obecnie służącej przede wszystkim do odpłatnego udostępniania treści o charakterze erotycznym czy seksualnym.

Pierwsza zapowiedź pojawiła się już jakiś czas temu na oficjalnym kanale youtube'owym Gały. Influencer opowiedział tam o tym, że od zawsze borykał się z wadą serca, a w pewnym momencie postanowił zmienić swoje życie i przewartościować pewne kwestie. Stwierdził, że wybrał, kim chciałby się stać. Odpowiedź brzmi: "polskim Danem Bilzerianem". W kolejnym filmie przytacza badania, według których co piąta kobieta chciałaby założyć konto na Only Fans, a co dziesiąta osoba jest czynnym użytkownikiem tego serwisu. I prezentuje swoje cztery współpracownice (Julię Janiszewską, Katarzynę Adamczyk, Julię Pławiak, Aleksandrę Szwarc), które w Only House będą tworzyć kontent na swoje onlyfansowe profile.

REKLAMA
Michał Gała - Only House - Only Fans

Projektowi będą towarzyszyć transmisje na Twitchu i publikowanie podobnych do powyższego filmów na kanale na YouTube. Spora szansa, że projekt okaże się dla Gały intratny - on zadba o popularność dziewczyn, a one z pewnością pomnożą zawartość jego portfela. Czy to już e-sutenerstwo? Nie wiem, ale się domyślam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA