REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Michał Piróg zdradził przepis na sukces po programie "Top Model". Jakie błędy popełniają uczestnicy?

Dlaczego niektóre osoby po "Top Model" nie osiągają sukcesu w branży modelingowej? Michał Piróg zdradził, dlaczego jego zdaniem modelki i modele kończą swoją przygodę z modelingiem zaraz po programie i nie kontynuują swojej kariery.

02.08.2023
12:38
Michał Piróg zdradził przepis na sukces po programie "Top Model". Jakie błędy popełniają uczestnicy?
REKLAMA

Michał Piróg to, zaraz obok jurorów "Top Model", jedna z najważniejszych osób w programie. Celebryta jest dla modeli i modelek wsparciem podczas wymagających sesji zdjęciowych i zadań, a od kilku edycji ma także możliwość przywrócenia do kolejnego odcinka jednego uczestnika lub uczestniczki, która została wyeliminowana przez jury. Michał, który spędza mieszkańcami domu modeli i modelek najwięcej czasu, ma szansę lepiej ich poznać, a w efekcie - dogłębniej śledzić przebieg ich kariery zaraz po programie. Celebryta podzielił się swoimi spostrzeżeniami, które dotyczą dalszej ścieżki zawodowej uczestników programu, zdradzając, jakie według niego aspirujący modele popełniają błędy, które sprawiają, że nie osiągają sukcesów w branży modowej.

Czytaj także: Była uczestniczka "Top Model" reklamowała scam. Przyznała się do tego przez przypadek

REKLAMA

Michał Piróg zdradził, dlaczego uczestnicy i uczestniczki po programie "Top Model" nie osiągają sukcesu

Widzowie "Top Model" zauważyli, że od jakiegoś czasu program skupia się nie stricte na modelingu, a na tworzeniu przyszłych influencerów. Potwierdzają to zadania, które polegają często na tworzeniu tiktoków czy nagrywania kampanii do mediów społecznościowych. Według Michała Piróga to jednak nie często niewystarczające przygotowanie do zawodu modela zaważa na tym, że uczestnicy programu nie odnoszą sukcesy w branży, a to, że po udziale w "Top Model" osiadają na laurach:

Czasami niektórzy mogą myśleć, że sam udział w programie jest zaczątkiem do wiecznie napływających ofert i to się jakoś samo będzie kręciło. Tak nie jest. W życiu jeżeli czegoś nie przypilnujesz i nad tym nie pracujesz, to raczej samo się nie kręci. I czasami to jest problemem. Bardzo możliwe, że u niektórych wyobrażenie nie pokryło się z prawdą na temat show-biznesu, bo też jest trochę zakłamane

- wypowiedział się dla serwisu Plotek Michał Piróg.
REKLAMA

Choreograf dodał, że fakt, iż niektórzy uczestnicy "Top Model" nie pojawiają się na polskich ściankach, nie oznacza, że nie robią kariery w modelingu. W wielu przypadkach modele po programie pakują walizki i lecą za granicę, by tam spełniać swoje marzenia w branży modowej.

Niektórzy ci, którzy zginęli i myślimy, że u nich nic się nie dzieje, są moimi ulubionymi uczestnikami, bo oni po prostu spakowali się i pojechali spełniać swoje marzenia w prawdziwym świecie mody, który nie równa się zawsze okładkom i czerwonym dywanom, tylko pogoni za marzeniami, czasami bardzo trudnej

- podsumował.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA