REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Adrea Bocelli wystąpi w "Modzie na sukces". Włoski śpiewak pojawi się na randce Brooke i Ridge'a

"Moda na sukces" to serial, który się nie kończy. Producenci, chcąc przyciągnąć przed ekrany telewizorów kolejne pokolenia, zapraszają do serialu wielkie gwiazdy. Tym razem, według magazynu "People", w amerykańskiej operze mydlanej zagra i zaśpiewa, włoski tenor oraz śpiewak - Andrea Bocelli.

13.06.2023
14:19
Andrea Bocelli
REKLAMA

"Moda na sukces" to amerykańska opera mydlana, emitowana na antenie CBS od 23 marca 1987 roku. Serial wciąż trwa i nic nie wskazuje na to, aby miał się skończyć. Niebawem w najnowszych odcinkach emitowanych w USA, jedni z głównym bohaterów: Brooke oraz Ridge udadzą się do romantycznego Rzymu. To właśnie tam, w scenerii Wiecznego Miasta dojdzie do kolejnego już zejścia się Brooke oraz Ridge'a.

REKLAMA

Andrea Bocelli zagra w "Modzie na sukces". Zagra i zaśpiewa na randce Brooke oraz Ridge'a.

Jak donosi magazyn "People", na romantycznej randce tych dwojga zagra na pianinie oraz zaśpiewa włoski śpiewak, tenor oraz kompozytor, Andrea Bocelli. To jeszcze nie wszystko, gdyż poza samym śpiewakiem, w "Modzie na sukces" wystąpi również żona kompozytora, Veronica Bocelli. Jak się okaże, będzie ona dobrą znajomą Brooke i to właśnie dzięki niej uda się zaaranżować randkę z występem włoskiego tenora. Para Bocelli zagra samych siebie.

REKLAMA

"Moda na sukces" to najdłużej emitowany serial w historii polskiej telewizji

W Polsce "Moda na sukces" miała swoją premierę 5 września 1994 na antenie TVP1, a obecnie serial udostępniany jest w serwisie wideo na życzenie Red Go. Warto dodać, że "Moda na sukces" jest najdłużej emitowanym serialem w historii polskiej telewizji. Od 10 lat w jednego z głównych bohaterów, czyli Ridge'a Forrestera od dekady wciela się Thorsten Kaye. Wcześniej ta rola przed ponad dwadzieścia lat należała do Ronna Moss. Aktor odszedł z serialu w 2012 roku, głównie ze względu na wypalenie zawodowe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA