REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bardzo się cieszę, że rusza nowy sezon serialu "Mój agent". Ma ogromny potencjał

Polska wersja francuskiego serialu "Mój agent" bardzo dobrze przyjęła się w TVN. Już od najbliższej niedzieli stacja wyemituje drugi sezon produkcji. Kogo tym razem zobaczymy w obsadzie?

12.04.2023
9:15
Rusza 2 sezon serialu "Mój agent"
REKLAMA

„Mój agent” to polska wersja francuskiego serialu Netfliksa „Dix pour cent” - "Gdzie jest mój agent". Na platformie francuska produkcja doczekała się czterech sezonów. Fabuła skupia się na jednej z aktorskich agencji w Paryżu, perypetiach jej pracowników oraz aktorów. W każdym odcinku gościły znane nazwiska francuskiego kina oraz telewizji, które grały samych siebie. W serialu pojawili się m.in. Charlotte Gainsbourg, Julien Dore oraz Juliette Binoche.

REKLAMA

Rusza 2. sezon serialu "Mój agent". Kiedy zobaczymy premierowe odcinki?

Wygląda na to, że polska wersja serialu emitowanego na antenie TVN również dobrze sobie radzi. Premierowe odcinki pierwszego sezonu „Mojego agenta” w TVN oglądać można było w niedziele o godz. 21:35, w okresie od 5 marca 2023 roku. Średnia widownia produkcji do 9 kwietnia wyniosła 506 tys. osób. Największą widownię zgromadził pierwszy odcinek z 646 tysiącami widzów.

Fani polskiej wersji francuskiego serialu z pewnością ucieszą się na informację, iż od najbliższej niedzieli stacja planuje nadawać drugi sezon. Warto dodać, że prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do m.in. Korei Południowej, Indonezji, Malezji, Filipin, Włoch oraz Wielkiej Brytanii.

Kto wystąpi w 2. sezonie "Mój agent"? Będą to same wielkie nazwiska

Bohaterami polskiej wersji serialu "Mój agent" są agenci, którzy pod swoją opieką mają największe gwiazdy filmu, telewizji oraz teatru. W rolach gwiazd obsługiwanych przez agencję pojawiają się znani aktorzy, którzy wcielają się w samych siebie. W pierwszych odcinkach drugiego sezonu zagoszczą m.in. Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Adam Turczyk oraz Krystyna Janda. Z kolei do stałej obsady "Mojego agenta" dołączył Marcin Kowalczyk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA