REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Na Netfliksa wpadł mocny film akcji - w sam raz na długi weekend. Sprawdzamy nowości serwisu

Oficjalnie można rozpocząć już długi weekend. Z tej okazji Netflix postanowił zostawić w serwisie kilka produkcji, z którymi będzie można zrelaksować się już dzisiaj... choć "zrelaksować" to może jednak za dużo powiedziane, bo "Cena strachu", czyli jedna z dzisiejszych nowości, raczej podniesie widzom poziom adrenaliny. Sprawdzamy dzisiejsze premiery.

29.03.2024
10:05
nowosci netflix piatek cena strachu film
REKLAMA

Marzec powoli ustępuje miejsca kolejnemu wiosennemu miesiącowi. Warto zatem przypomnieć, co w ostatnich tygodniach królowało na Netfiksie - był to m.in. "Astronauta" z Adamem Sandlerem, a także biograficzna produkcja "Supersex" o Rocco Siffredim. Pojawił się długo wyczekiwany serial Guya Ritchiego - "Dżentelmeni", a w Dniu Kobiet zadebiutowała "Dama", film fantasy z Millie Bobby Brown w roli głównej. Kilka dni później Lindsay Lohan wystąpiła w najnowszej komedii romantycznej - "Irlandzkie życzenie", a twórcy "Gry o tron" zaserwowali nam masę rozrywki w postaci serialu "Problem trzech ciał".

REKLAMA

Nie brakowało także tytułów na licencji - na Netfliksa wpadł uwielbiany serial kryminalny "Dexter", "Marsjanin" Ridleya Scotta oraz "Le Mans '66" z Mattem Damonem i Christianem Balem w rolach głównych. Już w sobotę, 30 marca, zadebiutuje natomiast film science fiction "Glass", a ostatniego dnia marca w serwisie pojawi się "Destrukcja" z Jakiem Gyllenhaalem. A co będziemy oglądać już dzisiaj? Sprawdzamy.

Nowości serwisu Netflix na piątek: Cena strachu

Kiedy płonący szyb naftowy zagraża życiu setek ludzi, na miejsce zostaje wezwana specjalna ekipa. Śmiałkowie mają 24 godziny, by zapobiec ogromnej eksplozji i przewieźć dwoma ciężarówkami ładunki nitrogliceryny. W tym celu będą musieli przedostać się przez pełną niebezpieczeństw i najeżoną pułapkami pustynię.

Netflix: zwiastun filmu "Cena strachu"

Piękna gra

"Piękna gra" to pogodny dramat, który skupia się na angielskich piłkarzach. W drużynie sportowców jadących do Rzymu na Mistrzostwa Świata Osób Bezdomnych znajduje się nowy zdolny zawodnik. Chłopak będzie musiał uwolnić się od przeszłości i nauczyć się grać zespołowo. W rolach głównych wystąpili Bill Nighy, Michael Ward oraz Susan Wokoma.

Netflix: zwiastun filmu "Piękna gra"

Czy to ciasto?: sezon 3.

W kulinarnym reality show "Czy to ciasto?", uczestnicy po raz kolejny zmierzą się w słodkich konkurencjach. Utalentowani cukiernicy będą musieli stworzyć wyjątkowo szczegółowe repliki przeróżnych rzeczy, takich jak torebki, plastikowe kubeczki czy piłki do kręgli, a to wszystko ukryte pod cukrową masą, biszkoptem i kremem. Rywalizujący ze sobą uczestnicy będą musieli zrobić wszystko, by jury nie mogło odróżnić ciasta od jego prawdziwej inspiracji. 

Netflix: zwiastun 3. sezonu programu "Czy to ciasto?"

Serce łowcy

Bohaterem mocnego thrillera "Serce łowcy" jest emerytowany zabójca, który musi wrócić do brudnej gry, kiedy jego przyjaciel odkrywa niebezpieczny spisek wewnątrz rządu RPA.

Netflix: zwiastun filmu "Serce łowcy"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA