REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Nowości serwisu Netflix w kwietniu. Zadebiutuje 2. część "Rebel Moon" i pojawi się kultowy serial kryminalny

W kwietniu nawet słoneczna pogoda nie jest tak pewna, jak mocne nowości Netfliksa. Serwis zapowiedział już, co zobaczymy w przyszłym miesiącu i, co tu dużo mówić, będzie się działo. Na platformie pojawią się dobrze już znane seriale, ale również zupełnie nowe tytuły spod szyldu Netfliksa. Wśród nich długo wyczekiwana 2. część produkcji "Rebel Moon".

25.03.2024
13:09
netflix nowosci kwiecien rebel moon 2
REKLAMA

Netflix opublikował już pierwsze zapowiedzi nowości na kwiecień. Prócz kultowych produkcji, takich jak "Sherlock" czy "Seks w wielkim mieście", zadebiutują również popularne filmy, najnowsze seriale platformy oraz długo wyczekiwana 2. część produkcji sci-fi "Rebel Moon" - "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany". Oto pełna lista nowości na kwiecień 2024.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na kwiecień: Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany

"Rebel Moon" to film z gatunku science fiction i fantasy w reżyserii Zacka Snydera, którego 1. część - "Dziecko ognia" - zadebiutowała w minionym roku. Akcja produkcji rozgrywa się w kontrolowanym przez skorumpowane rządy wszechświecie, a jej główną bohaterką jest Kora, mieszkanka spokojnej kolonii na skraju galaktyki. Kiedy pojawia się zagrożenie w postaci potężnych armii, Kora werbuje outsiderów, wieśniaków, wojenne sieroty i powstańców z różnych światów w celu stworzenia z nich wyszkolonych wojowników. Bohaterowie, połączeni potrzebą zemsty i odkupienia, będą musieli stawić czoła opresyjnemu rządowi i wygrać bitwę o dalsze losy galaktyki.

Premiera filmu "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany" 19 kwietnia.

Netflix: zwiastun filmu "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany"

Sherlock (sezony 1-4)

Na Netfliksa wpadną także wszystkie 4 sezony kultowego serialu "Sherlock" z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Akcja brytyjskiego serialu opartego na kryminałach Sir Arthura Conana Doyle'a toczy się we współczesnym Londynie, a jego głównymi bohaterami są detektyw Sherlock Holmes oraz jego kompan i współlokator doktor John Watson, który powrócił z służby wojskowej w Afganistanie. Mężczyźni we współpracy z policją, którą dowodzi inspektor Greg Lestrade, rozwiązują tajemnice, w czym pomaga im niezwykły intelekt, błyskotliwość i spostrzegawczość Sherlocka oraz pragmatyzm Watsona. Zagadki nie są jednak jedynym problemem bohaterów, gdyż po piętach depcze im nemezis Sherlocka - Jim Moriarty.

Premiera serialu "Sherlock" 1 kwietnia.

Zwiastun serialu "Sherlock"

The Good Doctor: sezon 6.

"The Good Doctor" to jeden z najchętniej oglądanych seriali medycznych. Główny bohater serialu, doktor Shaun Murphy, w którego wcielił się Freddie Highmore, to autystyczny mężczyzna, który marzy o tym, by zostać chirurgiem. Jego choroba, jaką jest zespół Sawanta, sprawia, że Freddie posiada ponadprzeciętne zdolności umysłowe, a te są zaletą, jeśli chodzi o jego praktykę lekarską.

Premiera 6. sezonu serialu "The Good Doctor" 2 kwietnia.

Zwiastun serialu "The Good Doctor"

Netflix - lista wybranych nowości na kwiecień:

REKLAMA
 • Przemytnik (1.04)
 • Jesus Revolution (1.04)
 • Ojciec Stu (1.04)
 • Seks w wielkim mieście (1.04)
 • Ripley (4.04)
 • Mocny temat (5.04)
 • Reniferek (11.04)
 • Szkoła złamanych serc: sezon 2. (11.04)
 • Ojciec chrzestny (15.04)
 • Nasz pełny życia świat (17.04)
 • Martwi detektywi (25.04)
Netflix - nowości na kwiecień
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA