REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy "Heartstopper" zadebiutował na Netfliksie. Sprawdź gorące nowości w serwisie

Pierwszy weekend sierpnia już prawie można uznać za rozpoczęty, a to oznacza sporo nowości w serwisie Netflix. Co zadebiutuje na platformie? Przede wszystkim dwie długo wyczekiwane kontynuacje - "Heartstopper" oraz "Prawnik z lincolna", a także kilka świeżutkich premier, które właśnie wpadły na Netfliksa.

03.08.2023
12:27
Nowy "Heartstopper" zadebiutował na Netfliksie. Sprawdź gorące nowości w serwisie
REKLAMA

Zeszły tydzień stał pod znakiem finałowej części 3. sezonu "Wiedźmina". Oprócz kontynuacji adaptacji powieści Andrzeja Sapkowskiego do serwisu wpadł także 2. sezon hitowego tureckiego serialu - "Krawiec" - oraz mroczna produkcja dokumentalna "Jak zostać przywódcą sekty". Kilka dni temu na Netfliksie pojawiło się coś także dla fanów Marvela - na platformie można już oglądać film "Spider-Man: Bez drogi do domu" z Tomem Hollandem w roli głównej. Zaległości jak zwykle warto nadrobić, a tymczasem sprawdzamy, co nowego zadebiutowało w serwisie.

Czytaj także: To jest jedyna pozytywna recenzja finału 3. sezonu "Wiedźmina"

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Konfrontacja"

Komediowy film "Konfrontacja" skupia się na historii szofera i mechanika. Kiedy mężczyźni przypadkowo odbierają z lotniska emerytowanego gangstera, rozpoczyna się szalona przygoda, gdzie groza miesza się z zabawą. 

Netflix: zwiastun filmu "Konfrontacja"

Zom 100: 100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie

Kolejna komedia, która zadebiutowała dziś na Netfliksie, to film "Zom 100: 100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie". Fabuła japońskiej produkcji skupia się gnębionym przez szefa mężczyźnie. Przepracowany bohater, który jest jedynie trybikiem w korporacyjnej maszynie, odzyskuje sens życia dopiero wtedy, gdy wybucha epidemia zombie. 

Netflix: zwiastun filmu "Zom 100: 100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie"

Ostatnie chwile Mario Biondo: sezon 1.

Hiszpański serial dokumentalny "Ostatnie chwile Mario Biondo" opowiada historię tytułowego męża hiszpańskiej prezenterki Raquel Sanchez Silvy. Produkcja oparta na faktach ujawnia nowe szczegóły sprawy, próbując dotrzeć do tego, jak wyglądała ostatnia noc życia Mario Biondo. 

Netflix: zwiastun serialu "Ostatnie chwile Mario Biondo"

Prawnik z lincolna: sezon 2., część 2.

Hitowy serial z Manuelem Garcią-Rulfo powraca wraz z 2. sezonem, a chodzi oczywiście o "Prawnika z lincolna". Główny bohater, Mickey Haller, nie da się tak łatwo wymiksować z branży. Kiedy mężczyzna zostaje odstawiony po wypadku na boczny tor, gwiazdor palestry Los Angeles postanawia działać i ponownie startuje ze swoją działalnością, prowadząc kancelarię z siedzenia swojego słynnego lincolna. W serwisie dostępna jest już finałowa część 2. sezonu.

Netflix: zwiastun 2. części 2. sezonu serialu "Prawnik z lincolna"

Heartstopper: sezon 2.

REKLAMA

Dla fanów serialu "Heartstopper" jest dobra wiadomość - na Netfliksie zadebiutował właśnie 2. sezon hitowego serialu o dorastaniu, w którym Charlie i Nick odkrywają, że łączyć ich może coś więcej niż tylko nietypowa przyjaźń.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "Heartstopper"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA