REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Film z uniwersum "Nie otwieraj oczu" wylądował w serwisie Netflix. Sprawdź wszystkie nowości

Dziś zdecydowanie będzie w czym wybierać, bo zapowiada się naprawdę emocjonujący piątek. Na Netfliksie zadebiutowała właśnie produkcja z uniwersum z Sandrą Bullock - "Nie otwieraj oczu" - a także kolejny sezon hitowego bikini reality - "Too Hot to Handle". Co poza tym? Sprawdzamy nowości, które wpadły dziś do serwisu.

14.07.2023
12:10
Film z uniwersum "Nie otwieraj oczu" wylądował w serwisie Netflix. Sprawdź wszystkie nowości
REKLAMA

Nowości z tego tygodnia obejrzane? W końcu było co oglądać - na liście do odhaczenia z pewnością powinna znaleźć się polska produkcja sprzed 2 dni - "Pan Samochodzik i templariusze" - bo adaptacja powieści Zbigniewa Nienackiego wyszła Netfliksowi świetnie. W zeszłym tygodniu zadebiutowała też komedia "Teściowie poszukiwani" z Piercem Brosnanem i Niną Dobrev, a dosłownie wczoraj w serwisie wylądował 5. sezon serialu "The Good Doctor", który do tej pory dostępny był jedynie na Viaplay. Dziś na Netfliksie szykuje się równie emocjonujący dzień, a ma to związek z premierą długo wyczekiwanej kontynuacji z uniwersum "Nie otwieraj oczu".

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Too Hot to Handle": sezon 5.

Na Netfliksie zadebiutował właśnie nowy sezon bikini reality "Tor Hot to Handle". Po raz kolejny na rajskie wybrzeże przybędą atrakcyjni single, którzy walczyć będą o główną nagrodę w programie - do zgarnięcia jest aż 100 tys. dolarów. Warunek jest jeden: przez cały swój wakacyjny pobyt będą musieli powstrzymać się od seksu, całowania i pettingu, a każde złamanie zasady skutkować będzie obniżenie kwoty potencjalnej wygranej.

Netflix: zwiastun 5. sezonu programu "Too Hot to Handle"

Gotowanie na 5 gwiazdek

W nowym programie kulinarnym "Gotowanie na 5 gwiazdek" udział weźmie siedmioro zawodowych szefów kuchni, z których każdy będzie walczył o realizację swojej wizji kulinarnej w ekskluzywnej restauracji Palm Court w Londynie. To będzie prawdziwy pokaz wyrafinowanej kuchni fusion i tylko jednemu z autorów kulinarnego spektaklu uda się tę wizję urzeczywistnić. 

Netflix: zwiastun programu "Gotowanie na 5 gwiazdek"

Królowa piękna z Jerozolimy: sezon 2.

"Królowa piękna z Jerozolimy" wraca na Netfliksa już z 2. sezonem! Akcja izraelskiego serialu rozgrywa się w 1919 roku, a fabuła skupia się na Rosie, gosposi, która wychodzi za mąż za sklepikarza zakochanego w innej kobiecie. Decyzja Rosy, która ma długotrwały wpływ na jej relacje z najstarszą córką Luną, niesie za sobą także inne poważne konsekwencje.

Zwiastun 2. sezonu serialu "Królowa piękna z Jerozolimy"

Nie otwieraj oczu: Barcelona

Uniwersum "Nie otwieraj oczu" zapoczątkował film z 2018 roku, w którym główną rolę zagrała Sandrą Bullock. Producenci powracają z nowym tytułem - "Nie otwieraj oczy: Barcelona" - którego akcja rozgrywa się w tytułowym hiszpańskim mieście. Po tym, gdy tajemnicza siła doprowadziła do zagłady ludzkości, Sebastian walczy o przeżycie. Na opustoszałych ulicach Barcelony spotyka ocalałych, z którymi nawiązuje sojusz. Kiedy grupa próbuje opuścić miasto, okazuje się, że czyha na nich jeszcze większe niebezpieczeństwo.

Netflix: zwiastun filmu "Nie otwieraj oczu: Barcelona"

Miłosne taktyki 2

REKLAMA

"Miłosne taktyki 2" to sequel tureckiej produkcji "Miłosne taktyki", która na Netfliksie zadebiutowała w zeszłym roku. Fabuła skupia się na Asli, która początkowo twierdzi, że zawieranie związków małżeńskich to bzdura. Kiedy jednak Kerem twierdzi, że ma rację, kobieta zaczyna robić wszystko, by skłonić mężczyznę do oświadczyn.

Netflix: zwiastun filmu "Miłosne taktyki 2"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA