REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Udostępniła zdjęcie z młodości Pedro Pascala. W kogo wcielił się aktor, zanim został Mandalorianinem?

Oberyn z "Gry o tron", Javier z "Narcos", Mandalorianin z "The Mandalorian" i w końcu Joel z "The Last of Us" - Pedro Pascal jest dzisiaj królem małego ekranu. A pamiętacie jego początki? Kojarzycie, że wystąpił w jednym z odcinków "Buffy: Postrach wampirów"?

02.03.2023
8:48
pedro pascal seriale buffy role
REKLAMA

Nazwisko Pedro Pascala w obsadzie gwarantuje dzisiaj doskonałą rozrywkę. Spójrzcie chociażby na "The Last of Us". Trudno sobie przecież wyobrazić, żeby ktoś inny miał wcielić się w Joela. To casting idealny. Aktor wcale jednak nie musi wysuwać się na pierwszy plan, aby zapaść w naszą pamięć. W końcu wszyscy pamiętamy go z występu w "Grze o tron", gdzie jako żądny zemsty Oberyn Martell skradł całe show. Ba, nawet jak nie pokazuje swojej twarzy, to roztacza wokół siebie gwiazdorską aurę (Mandalorianin w "The Mandalorian").

Onieśmielające - tak należałoby określić dzisiejsze serialowe persony Pedro Pascala. Ale nie zawsze tak przecież było. Gdy grywał jako nieznany jeszcze nikomu aktor, można było go wręcz przegapić, machnąć na niego ręką, zapomnieć o nim, gdy tylko znikał z kadru. Bo czy ktoś jeszcze pamięta, że na początku swej drogi, aktor wystąpił w "Buffy: Postrach wampirów"?

REKLAMA

Czytaj także:

Pedro Pascal w Buffy: Postrach wampirów

O zapomnianej roli Pedro Pascala w popularnym niegdyś serialu przypomniała jego gwiazda - Sarah Michelle Gellar, która wcielała się w tytułową Buffy. W swoich mediach społecznościowych udostępniła ona zdjęcie u boku popularnego dzisiaj aktora. Trzeba się dobrze fotografii przyjrzeć, aby nabrać pewności, że to on:

REKLAMA

Pedro Pascal jeszcze jako Pedro Balmaceda (naprawdę nazywa się Jose Pedro Balmaceda Pascal) wystąpił w pierwszym odcinku 4. sezonu "Buffy: Postrach wampirów". Wcielił się w świeżaka - nowego ucznia - Eddie'ego, który zaprzyjaźnia się z główną bohaterką. Niestety, później zostaje ugryziony przez wampira i protagonistka musi go zabić.

Karierę aktorską Pedro Pasca rozpoczął w 1996 roku, grywając epizody w filmach. Trzy lata później wystąpił na małym ekranie w kilku serialach ("Buffy: postrach wampirów" była jednym z nich). Przełom przyszedł dopiero w 2014 roku za sprawą 4. sezonu wspomnianej "Gry o tron". Resztę jego historii już znacie, bo przecież uważnie śledzicie jego poczynania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA