REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Ruszyły zdjęcia do "The Real Housewives", bo widzowie chcą zobaczyć, jak żyją bardzo bogate Polki

Ruszyły zdjęcia do szumnie zapowiadanego programu Polsatu, „The Real Housewives Warszawa”, który pojawi się jesienią na antenie stacji. W programie widzowie śledzić będą losy zamożnych kobiet, które odniosły ogromny, życiowy sukces, a na swoją pozycję zapracowały same.

16.06.2023
9:55
Widzowie Polsatu zobaczą program "The Real Housewives"
REKLAMA

Jeszcze kilka tygodni temu nie do końca było wiadomo, czy program „The Real Housewives Warszawa” ma szansę pojawić się na antenie Polsatu. Mówiło się, że ciężko było zebrać zamożne kobiety, które zgodzą się uzewnętrzniać przed kamerą i opowiadać o luksusowym życiu.

REKLAMA

„The Real Housewives Warszawa” jesienią na antenie Polsatu. Stacja pokaże bajeczne życie zamożnych Polek.

Twórcom polskiej odsłony kultowego formatu najwyraźniej udało się to zrobić, gdyż właśnie ruszyły zdjęcia do nowego reality show Polsatu. W programie widzowie zobaczą kobiety z różnych branż, m.in. kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej oraz high-tech. Jak opisują twórcy programu, łączy je charyzma, ale też pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy oraz oczywiście zamiłowanie do drogich i pięknych rzeczy.

Na ten moment nie są znane personalia pań występującym w nowym reality show Polsatu. Choć program nie będzie mieć stałego prowadzącego, końcowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz. Wiadomo, że pod koniec sezonu mają zostać wyemitowane odcinki specjalne, tzw. "Reunion", gdzie Krzysztof Ibisz będzie rozmawiać z uczestniczkami formatu.

„The Real Housewives" zadebiutował w 2006 roku, odnosząc globalny sukces

REKLAMA

Warto dodać, że format „The Real Housewives" zadebiutował w USA w 2006 roku pod nazwą "The Real Housewives of Orange County". Emitowała go amerykańska stacja Bravo. Z kolei pięć lat później show doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje programu pokazane zostały przez Francję, Australię, Włochy, Niderlandy, Grecję oraz Węgry. Na razie nie ma żadnej informacji, kiedy dokładnie polska wersja kultowego reality show miałaby ruszyć na antenie Polsatu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA