REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Rusza kolejny Cyfrowy Giermasz cdp.pl. Tym razem pod młotek trafia prawdziwy Młot. Gry z serii Warhammer 40 000 za dychę.

Wszystkie, bez wyjątku, za jedyne 10 złociszy. Warto się spieszyć, bo kody rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. W momencie pisania jeden z zestawów jest już na wyczerpaniu.

25.02.2013
5:54
Rusza kolejny Cyfrowy Giermasz cdp.pl. Tym razem pod młotek trafia prawdziwy Młot. Gry z serii Warhammer 40 000 za dychę.
REKLAMA
REKLAMA

Dziesięć złotych. Za cenę dwóch piw bądź najbardziej parszywych papierosów dostępnych na rynku, można kupić jednego z najlepszych RTS-ów, jakie kiedykolwiek powstały. Mowa oczywiście o Warhammer 40 000: Dawn of War II. Tytuł, który na serwisie Metacritic może poszczycić się 85 punktami w 100-punktówej skali, wciąż okrada wielu graczy z ich wolnego czasu, w zamian który szlifują swoje umiejętności w wieloosobowym trybie.

Jeżeli podstawową wersję gry już posiadamy, zawsze można pomyśleć o zakupie samodzielnego dodatku, również za tę samą cenę. Warhammer 40 000: Dawn of War II Chaos Rising wprowadza do uniwersum charakterystycznych Marines, którzy ulegli wpływowi Chaosu. Ciekawym wątkiem jest wprowadzenie decyzji w trybie kampanii jednoosobowej, które mogą nas przybliżać w stronę wcześniej wspomnianego Chaosu, w zamian za wymierne korzyści.

Jeżeli nie jesteśmy fanami strategii, zawsze można wybrać bardziej jednostkowe podejście do uniwersum. Takie oferuje Warhammer 40 000: Space Marine. Znowu za 10 złotych, jest najnowszą grą wydaną w tym uniwersum. Chociaż tytuł nie jest tak dopracowany, jak wyżej wymienione produkcje, nie oznacza to, że jest niewarty swojej ceny. W Space Marine przyjdzie nam pokierować kapitanem Titusem, przedzierając się przez hordy znienawidzonych orków, z okrzykiem wychwalającym Imperatora na ustach. Brutalna zabawa gwarantowana, zarówno w solowej kampanii, jak i trybie wieloosobowym.

REKLAMA

Jesteś fanem futurystycznego Warhammera? W takim razie nie wiem, na co jeszcze czekasz. Cyfrowy Giermasz cieszy się dużym powodzeniem, natomiast oferta jest ograniczona ilościowo. Kupując kod na Giermaszu, spożytkowujesz go na platformie Steam, gdzie te tytuły są naprawdę nieporównywalnie droższe. Do roboty, Marine!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA