REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Sarah Snook została mamą. Gwiazda "Sukcesji" podzieliła się osobistą refleksją o serialu

Sarah Snook, czyli serialowa Shiv z "Sukcesji" po raz pierwszy została mamą. Podobnie jak jej bohaterka z hitowego serialu HBO, Sarah była w ciąży. Wiadomością o tym, że maluch jest już na świecie, 36-letnia aktorka podzieliła się na Instagramie, w dniu emisji ostatniego odcinka "Sukcesji".

30.05.2023
15:00
Sarah Snook
REKLAMA

Sarah Snook dała się poznać w "Sukcesji" jako jedyna córka Logana Roya, medialnego magnata i głowy rodziny Royów. W ostatnim, 4. sezonie hitu HBO Snook nieźle miesza, zaskakując nie tylko serialowych braci, ale również i widzów. Ci, którzy na bieżąco śledzili 4. sezon już pewnie wiedzą, jak potoczyły się losy Shiv.

REKLAMA

Sarah Snook przywitała na świecie pierwsze dziecko. Radosną nowiną podzieliła się z fanami.

Nie jest tajemnicą, że bohaterka grana przez Snook, w ostatniej odsłonie "Sukcesji" była w ciąży. W życiu prywatnym aktorka również spodziewała się pierwszego dziecka, razem ze swoim mężem,  komikiem Davem Lawsonem.

Jak się okazuje, pociecha aktorki jest już na świecie, o czym poinformowała sama Sarah. Radosną nowiną podzieliła się gwiazda z fanami na Instagramie, publikując zdjęcie z domowego zacisza z zapowiedzią finałowego odcinka "Sukcesji". Na ujęciu widać też główkę nowonarodzonego dziecka, które Sarah trzyma w ramionach.

Sarah Snook wyraziła wdzięczność za możliwość pracy w "Sukcesji". Podzieliła się osobistą refleksją

W instagramowym wpisie Snook wyraziła wdzięczność za to, że została zaproszona do serialu, który dla wielu jest jednym z najlepszych na świecie, zdradzając, że poprzeczka postawiona była bardzo wysoko, lecz twórcy serialu i aktorzy, doskonale poradzili sobie podczas pracy na planie. Podziękowała również wszystkim osobom, z którymi pracowała, a co najważniejsze, podzieliła się bardzo osobistą refleksją.

REKLAMA

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek ostatniego sezonu czegoś, co zmieniło moje życie. A teraz moje życie znów się zmieniło. Dziękuję za całą miłość i wsparcie - napisała, nawiązując do pojawienia się pierwszego dziecka na świecie.

Sarah Snook globalną rozpoznawalność dała rola w "Sukcesji". Wcześniej aktorka dała się poznać widzom, grając w takich produkcjach, jak m.in. Klątwa Jessable", "Projektantka", "Szklany zamek" oraz "Cząstki kobiety".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA