REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najważniejsze zwiastuny Super Bowl 2023: Strażnicy Galaktyki, Keaton jako Batman, młody Indiana Jones

Za nami Super Bowl 2023, czyli kolejny finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi NFL. Przy okazji tej imprezy tradycyjnie emitowane są nowe zwiastuny i spoty promujące nadchodzące filmy i seriale. Dziś w nocy do sieci trafiło kilka interesujących materiałów, dotyczących m.in. „Strażników Galaktyki vol. 3”, „Flasha”, „Indiany Jonesa 5”, „Creeda 3” i innych. Wybieramy najciekawsze.

13.02.2023
9:28
super bowl 2023 zwiastuny flash strażnicy galaktyki indiana jones
REKLAMA

Kansas City Chiefs wygrali Super Bowl 2023, jednak dla nas - wielbicieli X muzy - sportowe emocje zeszły na dalszy plan. W trakcie wydarzenia jak co roku wyemitowano nowe zwiastuny wyczekiwanych filmów i seriali. W tym roku za 30-sekundowy spot trzeba było zapłacić około 7 mln dolarów (dodam, że telewizja Fox wyprzedała cały czas reklamowy). Gwiazdą wieczoru była Rihanna, która wystąpiła w przerwie meczu. 

REKLAMA

Super Bowl 2023: najlepsze zwiastuny i spoty

W 2023 roku czeka nas kilka dużych i wyczekiwanych przez widzów na całym świecie premier, w związku z czym pasmo wyświetlonych podczas Super Bowl zwiastunów obfitowało w zapowiedzi nowych odsłon dużych franczyz. Poniżej przedstawiamy najciekawsze zwiastuny i spoty, które dziś w nocy trafiły do sieci.

Flash

Flash” to od lat wyczekiwany solowy film o tytułowym superbohaterze, w którego wciela się Ezra Miller. Obraz inspirowany jest komiksem „Flashpoint” i może mieć ogromne znaczenie dla całego kinowego uniwersum DC - najpewniej okaże się też wprowadzeniem do nowego świata, obecnie kreowanego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Fani czekają niecierpliwie - głównie dlatego, że to właśnie w tej produkcji Michael Keaton powrócił do roli Batmana! Premiera: 16 czerwca.

Flash

Strażnicy Galaktyki vol. 3

Trzecia odsłona przygód Strażników ma być ostatnią z Jamesem Gunnem u sterów i tytułową grupą w tym składzie. Z tego, co wiadomo, Dave Bautista oficjalnie żegna się z rolą Draxa, możliwe jednak, że pożegnamy również innych bohaterów. Peter Quill, wciąż wstrząśnięty po stracie Gamory, musi zebrać drużynę, aby obronić całe uniwersum, jak i swój własny świat. Jeśli ta misja zakończy się niepowodzeniem, może ona stać się końcem również dla samych Strażników. Premiera w maju 2023.

Strażnicy Galaktyki 3

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Piąta i ostatnia część kultowej serii z Harrisonem Fordem w roli słynnego archeologa. Nowy spot pokazuje nam m.in. odmłodzonych Forda i Madsa Mikkelsena (antagonista tej opowieści). Z dotychczasowych materiałów promocyjnych wiemy, że historia rozgrywa się w latach 60., a Indy znów zmierzy się z nazistami - tym razem w nieco innych okoliczności. Premiera tego jednego z najdroższych filmów w historii kina odbędzie się 30 czerwca 2023 roku.

Indiana Jones 5

Creed 3

Reżyserski debiut Michaela B. Jordana. W nowej odsłonie serii-dziedzica cyklu "Rocky" Adonis jest już ukształtowanym i poważanym sportowcem, który wiedzie szczęśliwe życie z żoną i córką u boku. Jednak na jego drodze staje przyjaciel z przeszłości, Anderson Dame, który właśnie wyszedł z więzienia. Adonis postanawia dać mu szansę na bycie zawodowym pięściarzem - niestety Anderson szybko staje się największym wrogiem tytułowego pięściarza. Premiera: 3 marca 2023.

Creed 3

Transformers: Przebudzenie bestii

Historia rozgrywa się w latach 90. - wiele lat przed wydarzeniami z poprzednich części. Optimus Prime i jego drużyna Autobotów staną w obliczu nowego zagrożenia: tym razem w wielkiej galaktycznej wojnie nie biorą udziału tylko Autoboty i Decepticony, lecz także inne frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony. Głosów transformerom użyczyła gwiazdorska obsada. To kolejny po "Bumblebee" film franczyzy, przy którym nie pracował Michael Bay. W kinach 9 czerwca.

Transformers: Przebudzenie bestii

65

Film Sony Pictures Entertainment przeniesie nas do odległej (bardzo, bardzo odległej) przeszłości. Mills - czyli Adam Driver - w poszukiwaniu przestrzeni do życia dla ludzi trafia na pozornie nieznaną planetę. Szybko odkrywa, że tak naprawdę to Ziemia, ale 65 mln lat temu. Bohater będzie musiał przedrzeć się przez nieznany teren pełny niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń, aby przetrwać. Premiera już 17 marca.

65

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

REKLAMA

Film osadzony w świecie z gry fabularnej fantasy, którą uważa się za prekursora gatunku. Brzmi jak przepis na paździerz, a mimo tego zwiastuny obrazu prezentują się naprawdę fajnie. O co tu chodzi? Czarujący złodziej i grupa niecodziennych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiego skoku, by zdobyć zaginiony relikt - gdy jednak wpadną na niewłaściwych ludzi, zacznie robić się groźnie. Film ma pokazać nam bogaty świat i ducha legendarnej gry RPG na dużym ekranie. Obraz ma być napakowany akcją i... zabawny. W kinach od 14 kwietnia.

Dungeons & Dragons
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA