REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Ma już 11 Złotych Malin. Sylvester Stallone idzie po kolejną

Sylvester Stallone jest aktorem niezwykle lubianym przez publiczność, lecz przez krytyków filmowych bywa miażdżony. Teraz Stallone po raz kolejny otrzymał nominację do Złotej Maliny za drugoplanową rolę w filmie "Niezniszczalni 4". To już 31. nominacja do tej legendarnej antynagrody przemysłu filmowego. Jeśli aktorowi udałoby się zdobyć statuetkę, byłaby to już 12. nagroda w jego bogatej karierze.

23.01.2024
12:23
Sylvester Stallone Złote Maliny
REKLAMA

Sylvester Stallone na swoim koncie ma 11. Złotych Malin. Aktor, którego życie zostało pokazane w serialu Netfliksa, po raz kolejny otrzymał nominację do Złotej Maliny. Tym razem chodzi o produkcję "Niezniszczalni 4". Produkcja tak bardzo nie spodobała się filmowemu światu, iż twórcy nagrody postanowili nominować ją w kilku kategoriach: najgorszy film, najgorszy reżyser, najgorszy scenariusz czy najgorsza ekranowa para. Za role drugoplanowe nominacja została też przyznana Stallone oraz Megan Fox.

REKLAMA

Więcej o Złotych Malinach czytaj w Spider's Web:

Stallone po raz kolejny nominowany do Złotej Maliny. Aktor ma już 11. statuetek.

Jeśli Stallone zdobędzie w tym roku nagrodę, byłaby to już jego 12. statuetka. Gwiazdor uchodzi za rekordzistę w zdobywaniu antynagród przemysłu filmowego. W ubiegłym roku zgarnął nominację do Maliny za film "Samarytanin", natomiast kilka lat temu przemysłowi filmowemu nie spodobał się film z udziałem Stallone - "Rambo. Ostatnia krew". Wtedy nominowany został w trzech kategoriach, m.in. najgorszy aktor czy najgorszy ekranowy duet.

W "Malinach" Sylvester zadebiutował w 1985 r. otrzymując nagrodę za film "Kryształ górski" Wtedy nominowany został w kategorii "najgorszy aktor". Również w tym samym roku nominację do Złotych Malin otrzymał też film "Rocky IV" z udziałem Stallone.

REKLAMA

W tym roku faworytem Złotych Malin jest film "Niezniszczalni 4"

W tym roku głównym faworytem do Złotych Malin jest produkcja "Niezniszczalni 4". Obraz zdobył aż 7. nominacji. Po 5. nominacji zdobyły takie obrazy jak "Egzorcysta: Wyznawca" oraz "Puchatek: Krew i miód". Po 4. nominacje mają z kolei takie produkcje jak "Shazam! Gniew bogów" oraz Ant-Man i Osa: Kwantomania". Na wyniki Złotych Malin musimy jeszcze troszeczkę poczekać. Zwycięzców poznamy 9 marca 2024 r. dzień przed rozdaniem Oscarów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA