REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Taniec Blanki z Eurowizji jest hitem. Widzowie mówią o "polskiej Shakirze"

Występ Blanki na Eurowizji był przez widzów szeroko komentowany i to, o dziwo, głównie pozytywnie. Po niezbyt porywającym występie podczas eurowizyjnych preselekcji, komentujący zauważyli, że występ reprezentantki Polski przeszedł niezwykłą metamorfozę. Ich uwagę jednak najbardziej przykuł taniec, który Blanka wraz ze swoimi tancerzami wykonała pod koniec występu, a sama piosenkarka została porównana do Jennifer Lopez.

12.05.2023
14:49
Taniec Blanki z Eurowizji jest hitem internetu
REKLAMA

Blanka bez dwóch zdań zaskoczyła publiczność. Kiedy po preselekcjach praktycznie nikt nie dawał jej szans na to, by reprezentantka Polski z piosenką "Solo" przeszła do finału, Blanka utarła wszystkim nosa. Jej występ podczas wczorajszego drugiego półfinału okazał się być jednym z lepszych, a tym samym Blanka dostała przepustkę do finału i 13 maja zmierzy się z pozostałymi uczestnikami Eurowizji z 25 krajów.

REKLAMA

Czytaj także:

Widzowie Eurowizji zwrócili uwagę nie tylko na dużo lepszą jakość śpiewu, ale również na dynamiczny układ choreograficzny, która Blanka zaprezentowała wraz z towarzyszącymi jej tancerzami pod koniec występu.

Blanka zaprezentowała taniec podczas występu. Widzowie nazwali ją "polską Shakirą"

REKLAMA

Po preselekcjach polscy widzowie spodziewali się zapewne jednej wielkiej klapy, a okazało się, że Blanka na Eurowizji wypadła świetnie. Piosenkarka nie tylko podszlifowała swój śpiew, ale również całą choreografię występu, do którego został dodany jeden element. W towarzystwie pirotechnicznych efektów, Blanka zaprezentowała energetyczny taniec, który spotkał się z uznaniem widzów podczas Eurowizji, ale i internautów. Bejba wjechała jak JLO; Bejba przeszła niezły glow up - komentowali.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA