REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Taniec z gwiazdami" zawieszony. Rewolucja w Polsacie pożera nawet tancerzy

Odkąd Edward Miszczak objął funkcję dyrektora programowego Polsatu, wprowadza sporo zmian, zarówno tych personalnych, jak i w samych programach. Niedawno była mowa o tym, że "Taniec z gwiazdami" choć zostanie zmieniony, pojawi się w jesiennej ramówce. Tymczasem program ma zostać na razie zawieszony.

17.05.2023
8:51
Taniec z gwiazdami
REKLAMA

Edward Miszczak postanowił przeprowadził niemałą rewolucję w Polsacie. Niedawno ze stacją pożegnała się Katarzyna Dowbor, gdzie przez 13 lat była gospodynią programu "Nasz nowy dom". Wcześniej z kolei z Polsatem pożegnała się Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski.

REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" zostaje zawieszony. Program nie pojawi się w jesiennej ramówce.

Sporo mówiło się również o odświeżeniu "Tańca z gwiazdami". Program choć miał zostać zmieniony, zapowiadano go na jesień. Jak donosi Pudelek.pl fani tanecznego show muszą uzbroić się w cierpliwość. Wszystko przez to, że Miszczak planuje wprowadzić do programu drastyczne zmiany, które wymagają czasu.

Po "Twoja twarz brzmi znajomo" i show "Nasz nowy dom" flagowy program rozrywkowy Polsatu był kolejnym na stworzonej przez Edwarda liście formatów "do odświeżenia". Te prace już się zresztą nawet rozpoczęły. Zmiany miały być poważne i objąć praktycznie wszystko - od studia, w którym realizowany jest program, przez zaskakujące roszady w prowadzących i jurorach, na kształcie emitowanych na antenie Polsat Cafe "Kulisów TzG" kończąc. "Zaklepano" już też pierwsze gwiazdy, których pląsy mieliśmy jesienią podziwiać na parkiecie programu

 zdradził w rozmowie z Pudelkiem pracownik stacji.

W związku z licznymi zmianami, twórcy "Tańca" potrzebują więcej czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dlatego program w tym roku nie zostanie wyemitowany. Ma powrócić wiosną 2024 roku.

"Taniec z gwiazdami" powróci wiosną 2024 roku

REKLAMA

Nowy dyrektor programowy Polsatu podkreślił, że aby program wypadł jak najlepiej, potrzebny jest na to czas. Dlatego podjęta została decyzja, aby taneczne show spadło z ramówki w tym roku i zostało przesunięte na wiosnę 2024 roku.

Odświeżony program ma wrócić na wiosnę 2024 roku, co ma pozwolić produkcji na zabezpieczenie gwiazd z najwyższej półki. Takich, które zatańczą i tych, które te popisy będą oceniały

czytamy na Pudelku.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA