REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Internauci oburzeni skandalicznym kazaniem o Tinie Turner. "Odpowie za nieczystość przed Bogiem"

Choć ksiądz Michał Woźnicki został wydalony z towarzystwa Salezjanów w 2018 roku, natomiast jesienią 2022 roku został eksmitowany z lokalu, gdzie bez zgody Kościoła utworzył nielegalną kaplicę, odprawiając msze w obrządku trydenckim, nie przeszkodziło mu to przenieść "działalność" do sieci. Niedawno opublikował pseudo kazanie odnośnie zmarłej kilka dni temu Tiny Turner.

30.05.2023
11:06
Tina Turner
REKLAMA

Choć Michał Woźnicki dostał pisemny zakaz odprawiania mszy świętych, wciąż to robi, a kontrowersyjne kazania zamieszcza w sieci, m.in. na YouTube. Zresztą już w 2018 roku ksiądz został wydalony z Towarzystwa Salezjanów. Mimo wszystko ta sytuacja nie przeszkodziła mu w kontynuowaniu działalności.

REKLAMA

Skandaliczne słowa księdza o Tinie Turner. Oskarża ją o "nieczystość".

Niedawno do sieci trafiło kontrowersyjne kazanie, a raczej pseudo kazanie kontrowersyjnego księdza odnośnie Tiny Turner, która kilka dni temu zmarła w wieku 83 lat po długiej chorobie.

Fragment osobliwej wypowiedzi księdza udostępniła psychiatra, Maja Herman, która skomentowała wypowiedź Woźnickiego słowami:

Tyle banałów w jednym miejscu...tak mało czasu...Chyba go boli najbardziej, że mężczyźni klękają przed kobieta. A wiadomo że należy klękać tylko przed...Ech... A potem się dziwią ze następuje kryzys wiary :/ - czytamy na profilu Herman.

Za co dostało się Tinie od Woźnickiego? Jednym z głównych zarzutów księdza w stosunku do uwielbianej na całym świecie gwiazdy jest to, że promowała typ kobiety nieczystej oraz nieskromnej. No i oczywiście, jak ona śmiała będąc dojrzałą kobietą, na scenie odsłaniać nogi i występować z młodszymi od siebie mężczyznami. Według Woźnickiego jest to niedopuszczalne.

W ostatnich dniach na sąd boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądzi. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka 82 lata (...) za wszystkie swoje piosenki, w których, obdarzona wielkim talentem bożym, promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła jeszcze w miniówkach występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili. Odpowie za to przed Bogiem, za nieczystość

słyszymy słowa księdza na nagraniu.
REKLAMA

Internauci oburzeni słowami Woźnickiego. Zaciekła dyskusja pod postem Herman

Pod postem udostępnionym przez Maję Herman posypały się słowa krytyki odnośnie wątpliwej działalności księdza Woźnickiego. Internauci zwracają uwagę na to, że przede wszystkim ksiądz ma zakaz sprawowania mszy, a mimo wszystko i tak to robi. W dyskusji nie brakuje również głosów, że Woźnicki wypowiadając takie słowa o Tinie Turner, powinien się zwyczajnie wstydzić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA