REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tom Holland i Zendaya przyłapani na koncercie w Warszawie

Ten koncert z pewnością zostanie w pamięci uczestników na długo. Wśród kilkudziesięciu tysięcy osób, które znalazły się na pełnym energii występie Beyonce, bawili się nie tylko polscy celebryci, ale również wyjątkowi goście zza oceanu. Czujne oko aparatu uchwyciło bowiem także Toma Hollanda i Zendayę, którzy tego wieczoru pojawili się na koncercie gwiazdy na PGE Narodowym.

28.06.2023
9:52
Tom Holland i Zendaya przyłapani na koncercie w Warszawie
REKLAMA

Koncert Beyonce, niekwestionowanej gwiazdy muzyki pop, przyciągnął wczoraj do Warszawy niezliczoną ilość osób. Już od południa przed PGE Narodowym fani ustawiali się w kolejce, by zapewnić sobie jak najlepsze miejsce na płycie stadionu i być jak najbliżej swojej idolki. Wśród relacji na Instagramie można było zobaczyć nagrania znajomych z oddalonych trybun i posłuchać takich hitów jak "Cuff It", "Crazy In Love" czy ikonicznego "Run The World (Girls)". Przewijając Instastories, można było także natknąć się na relacje celebrytów z koncertu, a pojawiło się ich tam wielu - swoją obecnością na wyjątkowym wydarzeniu pochwaliły się m.in. Julia Wieniawa i Roksana Węgiel. Okazało się jednak, że na koncercie pojawili się nie tylko polscy celebryci, ale również zagraniczne gwiazdy.

REKLAMA

Tom Holland i Zendaya pojawili się na koncercie Beyonce w Warszawie

Kiedy fani zaczęli udostępniać nagrania i zdjęcia z koncertu Beyonce w Warszawie, okazało się, że na kilku z nich wypatrzono Zendayę i Toma Hollanda, jedną z najpopularniejszych obecnie par. Na jednym z filmików zostało uchwycone, jak gwiazdy filmu "Spider-Man: Daleko od domu" bawią się podczas koncertu, śpiewając kawałek "Love On Top".

Tom Holland i Zendaya pojawili się na koncercie Beyonce w Warszawie
REKLAMA

Jednak nie tylko Toma Hollanda i Zendayę można było zobaczyć wśród fanów, bawiących się na koncercie Beyonce. Okazało się, że na widowni znajdowała się także Lizzo, autorka hitu "About Damn Time", która zachwycona śpiewała razem z Beyonce.

Lizzo na koncercie Beyonce w Warszawie
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA