REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale

Najczęściej piracone seriale 2023 roku

TorrentFreak opublikował zestawienie seriali, które wiodły prym wśród najchętniej nielegalnie pobieranych produkcji za pośrednictwem torrentów. Na liście znalazło się 10 niespodziewanych produkcji.

03.01.2024
15:22
Najczęściej piracone seriale 2023 roku
REKLAMA

Mimo szerokiego dostępu do serwisów streamingowych, za pośrednictwem których uzyskać można dostęp do hitowych produkcji, widzowie uciekają się do nielegalnego pobierania filmów i seriali. Może to mieć związek z rosnącymi cenami subskrypcji (pisaliśmy o tym już pod koniec października 2023 r). Jakie seriale były najchętniej pobierane? Serwis TorrentFreak opublikował listę, na której znajdują się zaskakujące produkcje.

REKLAMA

Zestawienie 10 najchętniej piraconych seriali

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "The Last of Us", który był hitem minionego roku, jednak nie to jest największym zaskoczeniem. Okazuje się, że prym wśród serwisów streamingowych, z których najchętniej pobierano niektóre produkcje, wiódł Disney+. Za pośrednictwem torrentów oglądano "The Mandalorian", "Lokiego", "Ahsokę" oraz "Tajną inwazję". Zaraz za Disney+ uplasowała się platforma Apple TV+, a szczególnie pozycje "Silos", "Monarch: Dziedzictwo potworów" oraz "Ted Lasso". Wśród nielegalnych tytułów znalazły się również "Tulsa King", dystrybuowany przez SkyShowtime, oraz "Gen V", który można oglądać na Amazon Prime Video.

HBO Max: zwiastun serialu "The Last of Us"
REKLAMA

Pełna lista TOP 10 nielegalnie pobieranych seriali

 1. "The Last of Us" (HBO Max)
 2. "The Mandalorian" (Disney+)
 3. "Loki" (Disney+)
 4. "Ahsoka" (Disney+)
 5. "Tajna inwazja" (Disney+)
 6. "Silos" (Apple TV+)
 7. "Monarch: Dziedzictwo potworów" (Apple TV+)
 8. "Tulsa King" (SkyShowtime)
 9. "Gen V" (Amazon Prime Video)
 10. "Ted Lasso" (Apple TV+)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA