REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

TVN pokaże "Pati" oraz "Szadź 3". Kiedy widzowie zobaczą odcinki premierowe?

Stacja TVN po raz pierwszy pokaże trzeci sezon serialu "Szadź" oraz lubiany przez widzów serial "Pati", który na wiosnę tego roku zadebiutował na Playerze. Emisja obu produkcji zaplanowana jest na jesień tego roku. Kiedy dokładnie zagoszczą na antenie?

01.08.2023
15:05
Serial Pati trafi na antenę TVN
REKLAMA

Telewizja TVN jesienią wyemituje trzeci sezon serialu "Szadź". Na antenie zagości również serial "Pati, który wiosną tego roku zadebiutował na Playerze. Oba seriale w krótkim czasie zdobyły sporą popularność i już we wrześniu trafią na telewizyjną antenę.

REKLAMA

"Pati" i "Szadź 3" trafią do TVN. Te seriale pokochali widzowie.

"Pati" to tak naprawdę Patrycja cichy, bohaterka "Skazanej", dzieląca celę z Alicją Mazur, graną przez Agatę Kuleszę. Obie kobiety zaprzyjaźniają się, natomiast Pati uczy sędzię, jak przetrwać w tym jakże trudnym świecie zakładu karnego. Zanim główna bohaterka została pozbawiona wolności, nie miała łatwo w życiu, a to wszystko przez nieodpowiedzialną i kompletnie niepoukładaną matkę - Julitę. To właśnie na tytułową bohaterkę spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem: Natalką i Natankiem, ale też matką uwikłaną zarówno w przestępczy świat, jak i narkotyki. Mimo wielu przeciwności losu, Pati nie rezygnuje z walki o swoje marzenia.

Scenariusz do serialu powstał we współpracy powstał ze scenarzystkami serialu "Skazana". Reżyserią zajął się Bartek Ignaciuk, który stworzył takie filmy jak m.in. "Podatek od miłości" oraz "Wielką wodę". Za zdjęcia z kolei odpowiedzialny jest Klaudiusz Dwulit.

"Szadź 3" na antenie TVN od 3 września

Z kolei "Szadź 3" wyemitowana zostanie w TVN od 3 września. Kolejne odcinki widzowie będą mogli oglądać w każdą niedzielę o 21:35 po programie "MasterChef". Warto podkreślić, że trzeci sezon "Szadzi" zaczyna się, gdy mija rok od próby zamordowania Lilii oraz ucieczki Piotra. Wolnicki, grany przez Macieja Stuhra żyje w ukryciu w malutkiej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który usiłuje poukładać swoje życie na nowo. Jednak jego mroczna natura nie daje o sobie zapomnieć.

REKLAMA

Z kolei Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, lecz sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Mężczyzna umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce . W trzecim sezonie obok reżyserki Anny Kazejak - część scen wyreżyserowana została przez Macieja Stuhra, odtwórcy głównej roli. Wiadomo, że jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do czwartej odsłony serialu "Szadź". Premierowe odcinki widzowie zobaczą w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA