REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Adele zagra koncerty w Europie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Adele zapowiedziała, że już w tym roku pojawi się w Europie po raz pierwszy od 8 lat. Brytyjska gwiazda zagra 4 koncerty na gigantycznej arenie zbudowanej specjalnie dla niej, która może pomieścić aż 80 tys. osób. Gdzie i kiedy można zakupić bilet na wydarzenie?

31.01.2024
15:01
adele koncerty w monachium europa
REKLAMA

To wyjątkowy moment dla europejskich fanów Adele. Ostatni raz występ brytyjskiej piosenkarki najbliżej Europy odbył się w 2022 r., kiedy artystka wystąpiła w londyńskim Hyde Parku promując album "25". Teraz będzie można ją zobaczyć nie tylko w Las Vegas w ramach wydarzenia "Weekends with Adele", gdzie gra od 2 lutego do 15 czerwca, ale także w Europie, gdzie pojawi się po raz pierwszy od 8 lat.

REKLAMA

Adele zagra koncerty w Europie. Artystka wystąpi w Monachium

Na Instagramie Adele pojawił się wpis, w którym piosenkarka poinformowała, że już w sierpniu wystąpi w Monachium Messe. Wokalistka zagra w Niemczech 4 koncerty, które odbędą się 2, 3, 9 i 10 sierpnia. Pojawił się już także wykonany specjalnie dla niej projekt areny z trybunami, miejscami siedzącymi i stojącymi, na których każdego wieczora zmieści się nawet 80 tys. osób.

Kilka miesięcy temu dostałem telefon w sprawie letnich występów. Byłam zadowolona z moich koncertów w londyńskim Hyde Parku i mojej rezydencji w Vegas, więc nie miałam żadnych innych planów. Byłam jednak zbyt ciekawa, by nie zrealizować tego nowego pomysłu - jednorazowy, szyty na miarę stadion typu pop-up, zaprojektowany z myślą o takim show, jakie chcę zrobić? W samym środku Europy? W Monachium? To trochę przypadkowe, ale wciąż fantastyczne

- napisała na Instagramie.

Aby kupić bilet na koncert Adele, należy najpierw zarejestrować się na stronie internetowej. Rejestracja trwa do poniedziałku, 5.02 do godziny 18:00. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma we wtorek, 6 lutego e-mail z linkiem. Przedsprzedaż rozpocznie się w środę, 7 lutego o 10:00. Dystrybutorem biletów jest serwis Ticketmaster, a każdy kupujący będzie mógł nabyć ich maksymalnie 4.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z teledysku do piosenki Adele "I Drink Wine" na YouTube.

REKLAMA

O Adele przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA