REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Statystka ze skasowanej "Batgirl" pozywa Warner Bros. "Byłoby łatwiej gdybym umarła"

Szef Warner Bros. Discovery David Zaslav podjął swego czasu kontrowersyjną decyzję, aby skasować praktycznie gotową "Batgirl". Nie zapowiada się, żeby film miał kiedykolwiek ujrzeć światło dzienne. Tymczasem jedna ze statystek postanowiła pozwać koncern za poważny wypadek na planie.

02.10.2023
16:19
batgirl wypadek kontrowersje
REKLAMA

Chociaż na "Batgirl" poszło 90 mln dolarów, dla Davida Zaslava bardziej opłacalne od wypuszczenia filmu okazało się odłożenie go na półkę, aby móc odpisać produkcję od podatku. Kontrowersje związane ze skasowaniem tytułu nie milkną, bo twórcy wciąż mają nadzieję na zaprezentowanie go widzom. Do tego jedna ze statystek postanowiła teraz domagać się odszkodowania za obrażenia, jakie poniosła podczas wypadku na planie.

Podczas realizacji skasowanej "Batgirl" Cristina Stanovic niemal zginęła, gdy wjechał w nią rozpędzony motocykl z kamerą. Jak sama przyznaje na łamach The Sun, właściwie to byłoby "łatwiej" gdyby umarła, gdyż po wypadku musiała przejść szereg operacji, które pozostawiły po sobie widoczne blizny. Podczas zdarzenia nie tylko doznała obrażeń głowy, ale doszło też do złamania uda, piszczela, biodra, miednicy i kciuka.

Więcej o "Batgirl" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Batgirl - statystka pozywa Warner Bros. Discovery

Na przełomie 2021 i 2022 roku Cristina Stanovic grała gapia w Gotham City podczas zdjęć do "Batgirl" w Glasgow. Wtedy właśnie doszło do wypadku, w wyniku którego trafiła do szpitala:

Zaczęłam krzyczeć, żeby zwrócić uwagę paramedyków, bo pamiętałam, że widziałam ambulans podczas wcześniejszych zdjęć. Leżałam tam prawie przez godzinę, kiedy oni sprawdzali, co mi jest i próbowali mnie ustabilizować. Niestety, cały czas byłam przytomna. To wspomnienie straumatyzowało mnie na zawsze

- mówi Cristina Stanovic.
REKLAMA
Batgirl - pozew

Ofiara wypadku dodaje jednocześnie, że "usłyszeć od anestezjologa, że wszyscy trzymali za ciebie kciuki, przyprawia o ciarki na plecach". Jakby tego było mało, "chirurg powiedział, że to jeden z najcięższych przypadków, z jakimi miał do czynienia w trakcie ośmiu lat pracy w szpitalu".

Cristina Stanovic przyznaje, że rehabilitacja "była i jest okropna". Wciąż bowiem zmaga się z traumą i bólem po wypadku i licznych operacjach, które przeszła. Dlatego właśnie postanowiła pozwać Warner Bros. Discovery. Jej pełnomocnik nie chce na ten moment szerzej komentować sprawy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA