REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

David Beckham zgasił żonę, gdy ta próbowała wmówić dziennikarzowi, że pochodzi z "klasy robotniczej"

Na Netfliksie można oglądać dokument "Beckham" traktujący o życiu Davida i Victorii Bechamów. W sieci furorę robi fragment produkcji, dokładnie wymiana zdań między Davidem i Victorią. Projektantka i była gwiazda Spice Girls chciała zaznaczyć, że wcale nie miała tak łatwo w dzieciństwie. David nie patyczkował się z żoną i szybko ją "zgasił".

06.10.2023
16:15
David Victoria Beckham Shutterstock Featureflash Photo Agency
REKLAMA

Dokumenty o życiu prywatnym celebrytów cieszą się ogromną popularnością na Netfliksie. Nową produkcją jest serial dokumentalny "Beckham" opowiadający o życiu Davida Beckhama. W sieci krąży pewien fragment - dialog między małżonkami, który stał się hitem.

REKLAMA

Więcej o serialach Netfliksa przeczytasz w Spider's Web:

Tak David Beckham "gasi" swoją żoną w nowym serialu Netfliksa.

Chodzi dokładnie o scenę, w której Victoria opowiada o tym, że zarówno ona, jak i jej mąż wychowali się w rodzinach tzw. klasy robotniczej. Gdy Victoria o tym opowiadała, David w pewnym momencie przerwał żonie i dosadnie postanowił ją zgasić. Reakcja piłkarza na jej słowa szybko stała się hitem sieci.

W serialu poruszony został temat początków kariery piłkarza oraz szczegółów jego prywatnego życia. W pewnym momencie była posh spice zapytana została o swoje dzieciństwo. Victoria zdradziła przed kamerami, że razem z mężem wychowali się w rodzinach należących do klasy robotniczej. W ten sposób chciała podkreślić, że nie zawsze była tak zamożna, jak teraz.

REKLAMA

"Jakim samochodem twój ojciec woził cię do szkoły"?

David miał spore wątpliwości co do jej słów, dlatego przerwał wypowiedź i wychylając głowę zza drzwi powiedział: Bądź szczera. Przecież jestem szczerza - powiedziała Victoria. Chwilę potem małżonek zadał jej pewne pytanie: W takim razie, jakim samochodem twój ojciec woził cię do szkoły? - zapytał. Żona Davida próbowała się bronić. To nie jest prosta odpowiedź, to zależy - powiedziała, lecz w końcu przyznała: Dobrze, w latach 80. mój ojciec miał Rolls Royce'a. Internauci ochoczo komentują ten fragment w mediach społecznościowych. Takie słodkie przekomarzanie się między małżonkami, ludzie uwielbiają tę rozmowę - czytamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA