REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Eurowizja Junior 2023. Kiedy i gdzie obejrzymy występ Polki, Mai Krzyżewskiej?

Eurowizja Junior tuż tuż. Koncert, w którym wezmą udział młodzi artyści z wielu krajów, odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 26 listopada. Nasz kraj reprezentować będzie Maja Krzyżewska z utworem "I Just Need a Friend". 12-letnia piosenkarka pojawi się w połowie eurowizyjnego koncertu, jako dziewiąta w kolejności. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć występ Mai?

21.11.2023
14:07
Maja Krzyżewska Eurowizja Junior 2023
REKLAMA

Polskę w Eurowizji Junior 2023 reprezentować będzie Maja Krzyżewska, która zaprezentuje popis wokalnych umiejętności już w najbliższą niedzielę, 26 listopada. 12-latka wykona piosenkę "I Just Need a Friend". Maja wygrała w eurowizyjnym wydaniu "Szansy na sukces".

Więcej o Eurowizji przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Eurowizja 2023: Maja Krzyżewska wystąpi z piosenką "I Just Need a Friend".

Już w tę środę nastolatka po raz pierwszy odbędzie próbę na scenie w Nicei. Już teraz wiadomo, kiedy zobaczymy ją w niedzielnym finale. Polska artystka wystąpi jako dziewiąta w kolejności. Lista startowa ujawniona została po ceremonii otwarcia Eurowizji Junior, w której wzięli udział młodzi uczestnicy tegorocznego konkursu. Polka wystąpi tuż po zespole Yan Girls z Armenii, oraz przed Anastasią Wasadze i duetem Ranina z Gruzji.

Maja Krzyżewska
REKLAMA

Eurowizja 2023: gdzie i kiedy obejrzeć występ Mai Krzyżewskiej?

Polka jako dziewiąta w kolejności ulokowana została na dość bezpiecznej pozycji, choć według osób, które w eurowizyjnej tematyce siedzą głębiej, to Ormianki, które wystąpią przez Polką, typowane są jako faworytki do zwycięstwa. Z kolei znacznie gorzej w notowaniach radzą sobie Gruzini. To może wyjść na korzyść występującej przed nimi 12-letniej gwiazdy z Polski.

Warto też podkreślić, że Polka w głosowaniu czytelników eurowizyjnego serwisu wiwibloggs.com zajmuje dość niskie miejsce, bo 14. miejsce na 16. krajów. Na Wiwibloggs.com triumfuje Hiszpania i Sandra Valero z utworem "Loviu". Warto dodać, że finał Eurowizji Junior 2023 i występ Mai Krzyżewskiej widzowie obejrzą w niedzielę, 26 listopada o godz. 16:00 na TVP, ale też na oficjalnym kanale konkursu na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA