REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Eva Longoria w biżuterii polskiej marki. Postawiła na kolczyki i pierścionek znanego brandu

Polskie marki modowe oraz biżuteryjne bardzo dobrze radzą sobie na świecie. Coraz więcej zagranicznych gwiazd wybiera ubrania i dodatki od polskich brandów. Tym razem to Eva Longoria założyła biżuterię od znanej polskiej marki, w której wyglądała szykownie i stylowo.

20.06.2023
18:49
Eva Longoria
REKLAMA

Magda Butrym, Vanda Novak oraz MISBHV to tylko niektóre polskie marki, cenione przez zagraniczne gwiazdy. Tym razem to Eva Longoria postanowiła dać promocję polskiej marce, lecz nie modowej, a biżuteryjnej. I choć z polskich brandów amerykańska aktorka i modelka ceni sobie The Odder Side, to nie stroni też od biżuterii polskiej marki. Niedawno gwiazda wybrała biżuterię znanej polskiej marki Lilou.

REKLAMA

Eva Longoria wybrała biżuterię polskiej marki Lilou. Jak się w niej zaprezentowała?

Gwiazda aktualnie promuje film „Flamin’ Hot”, który wyreżyserowała. W związku z tym Eva regularnie spotyka się z dziennikarzami, udzielając wywiadów. Podczas jednej z konferencji prasowych Longoria założyła oversize'owy szary garnitur, który zestawiła ze szpilkami i topem, dodając do niego biżuterię z aktualnej kolekcji marki Lilou. Gwiazda wybrała srebrne kolczyki i pierścionek z niebieskim kryształem, które pochodzą z kolekcji Celebrate. Biżuteria, którą ma na sobie Eva, sprawdzi się na wiele okazji. Inspirowana jest kwiatem mniszka, który symbolizuje m.in. szczęście. Pierścionek oraz kolczyki, które założyła Eva Longoria, kosztują 329 zł. 

Eva Longoria wyreżyserowała swój pierwszy film

Już kilka lat temu głośno było o tym, iż Longoria planuje wyreżyserować film "Flamin' Hot". To biograficzna historia o Richardzie Montanezie, który wymyślił i stworzył ostry smak chrupków Cheetos. Richard Montanez dorastał w rodzinie imigrantów i pracował jako dozorca w firmie Frito-Lay kiedy wpadł na pomysł nowego smaku chipsów, tytułowego Flamin' Hot. Udało mu się go stworzyć w inspiracji najlepszymi smakami, jakie znał ze swojej społeczności, a efekt jego pracy nie stracił na popularności aż do dziś. Chciałam jak najlepiej wykorzystać szansę, jaką dostałam. Takie historie nie zdarzają się codziennie. Pomyślałam, że muszę to opowiedzieć. 'Od pucybuta do milionera' - poruszamy tu temat przegranej, pokonywania przeciwności losu - mówiła jakiś czas temu Eva Longoria.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA