REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" to piosenkarka. Brała udział w "Mam talent" i "Szansie na sukces"

W aktualnej, 10. już edycji "Rolnik szuka żony" nie brakuje barwnych kandydatów i kandydatek. Jedną z nich jest Ewa Kryza, która zawróciła w głowie rolnikowi, Waldemarowi. To nie pierwszy flirt Ewy z telewizją. Uczestniczka przed laty brała udział w muzycznych programach, m.in. "Szansie na sukces" i "Mam talent".

02.10.2023
15:01
Rolnik szuka żony
REKLAMA

Widzowie "Rolnik szuka żony" mogą oglądać jubileuszową, 10. edycję programu TVP. W najnowszej odsłonie miłosnego show Telewizji Polskiej Waldemarowi z Kujaw wpadła w oko Ewa Kryza. Nie jest to jednak jej pierwsza przygoda z telewizją.

W Spider's Web piszemy o programach telewizyjnych:

REKLAMA

Ewa z Rolnik szuka żony brała udział w muzycznych programach, m.in. Mam talent

Uczestniczka "Rolnika" przed laty próbowała swoich sił w innych programach telewizyjnych, co ciekawe, związanych z muzyką, gdyż Ewa Kryza jest piosenkarką. Kandydatka Waldemara od najmłodszych lat interesowała się muzyką, która później stała się jej sposobem na życie. W 2011 roku postanowiła wystąpić w programie "Szansa na sukces" z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego. Poza "Szansą", Ewa wystąpiła też w "Mam talent" oraz "Disco Star". Prywatnie Ewa jest mamą 6-letniego syna, Juliana. Na co dzień lubi podróże oraz spacery po lesie.

W kwestiach damsko-męskich uważa, ze facet powinien mieć "to coś" w spojrzeniu, ale też powinien zatrzymać kobietę dzięki zaradności, opiekuńczości, odpowiedzialności oraz poczuciu humoru. Ewa o względy Waldemara będzie walczyć z 39-letnią Anną, która ma 13-letnią córkę oraz 34-letnią Dorotą, mamą 6-letniego synka.

REKLAMA

Internauci podzieleni co do relacji Waldemara i Ewy

Większość wielbicieli programu "Rolnik szuka żony" dość przychylnie podeszła do jej randki z Waldemarem, podkreślając, że pasują do siebie. Byli jednak tacy, którzy w dość sceptycznych słowach wypowiadali się o ich znajomości, zarzucając uczestniczce, że chce się promować jako piosenkarka, kosztem Waldemara. Ewa chce się jedynie promować jako piosenkarka, szkoda, że cudzym kosztem, bo Waldek w nią wpatrzony; Ten się uparł na tę Ewkę, jakoś nie pasują mi do siebie - piszą internauci na instagramowym profilu.

Potencjalny wybranek Ewy, Waldemar, ukończył szkołę związaną z turystyką oraz hotelarstwem. Przez kilka lat był w związku małżeńskim, lecz małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Z byłą żoną Waldemar dzieli się opieką nad siedmioletnim synem. Mężczyzna w swoim gospodarstwie zajmuje się przede wszystkim hodowlą zwierząt, gdzie posiada kilkanaście krów. Na razie ciężko stwierdzić, jak potoczy się ta relacja - nowy sezon "Rolnika" dopiero co się rozpoczął.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA