REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wujas Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" opowiada o "kąpaniu baby w czekoladzie"

Filip Chajzer już nie raz pokazywał w "Dzień Dobry TVN", że swoimi wypowiedziami oraz zachowaniem potrafi nieźle zażenować widzów. Niewykluczone, że po jednej z niedawnych rozmów Filipa z mistrzem cukiernictwa, gdzie panowie rozmawiali o wielkanocnych wypiekach, widzowie również będą zniesmaczeni. W pogawędce panów o ozdabianiu baby wielkanocnej pełno było podtekstów. Musiała interweniować Małgorzata Ohme.

04.04.2023
11:03
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
REKLAMA

Filip Chajzer zaliczał już wpadki w "Dzień Dobry TVN", a niedawna rozmowa z mistrzem cukiernictwa będzie kolejną na jego koncie. Jak to przed świętami, programy śniadaniowe przekazują widzom garści porad odnośnie świątecznych dań czy wypieków. W jednym z niedawnych odcinków zaproszony cukiernik rozmawiał z Filipem Chajzerem o sposobie na smaczne ciasto, a konkretnie wielkanocną babę.

REKLAMA

Chajzer i zaproszony gość prowadzą pełną podtekstów rozmowę.

Do przygotowań włączył się sam prowadzący Filip Chajzer, który postanowił ozdobić ciasto, wyznając: Chcę wykąpać babę w czekoladzie. Znając sposób żartowania Filipa, można się tylko domyślać, w jakim kierunku poszła ta rozmowa. A była pełna wąsatych podtekstów. Podchwycił je zaproszony do programu gość, który instruował Filipa: Musisz chwycić ją i odwrócić do góry nogami. Na to słownictwo oburzyła się ekranowa partnerka Chajzera - Małgorzata Ohme, zwracając uwagę mężczyznom. Dzisiaj powiem wam, że to słownictwo jest na granicy – próbowała opanować sytuację. Czekamy chwilkę, aż baba ochłonie po tym zanurzeniu - mówił zaproszony do programu gość.

REKLAMA

"Słuchajcie, nie mogę tego słuchać, co wy gadacie"

Ohme po raz kolejny zwróciła im uwagę. Słuchajcie, nie mogę tego słuchać, co wy gadacie. Mówimy ciasto, nie baba, okej? W końcu prowadząca nieco ustąpiła i powiedziała do Filipa: W twoich rękach baba wypiękniała - podsumowała dziennikarka. Na Instagramowym profilu fani zwrócili uwagę na zachowanie Chajzera. Nie zabrakło też krytycznych słów w jego kierunku, lecz w innym temacie Jedna z internautek zaznaczyła, że Chajzer przerywa ekranowej partnerce, a to mocno irytuje widzów "Dzień Dobry TVN".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA