REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Kiedy "Furiosa" będzie dostępna online? Jest data

Kiepskie wyniki box office udanego skądinąd filmu „Furiosa: Saga Mad Max” w reżyserii George’a Millera znacząco przyśpieszyły jego premierę online. Kiedy i gdzie będziemy mogli obejrzeć widowiskową produkcję?

19.06.2024
11:21
furiosa saga mad max gdzie obejrzeć film online kiedy premiera
REKLAMA

O tym, że „Furiosa: Saga Mad Max” lada moment wyląduje w VOD, poinformował sklep Amazona - już teraz trwa tam przedsprzedaż wersji cyfrowej. Początkowo mogliśmy znaleźć tam datę premiery: 24 czerwca 2024 r., jednak poźniej została ona zastąpiona hasłem „wkrótce”. Przypisane do wersji SD oraz HD i UHD ceny są standardowe. 

REKLAMA

Furiosa: Saga Mad Max - film online. Gdzie obejrzeć w VOD?

Przedsprzedaż trwa już również w sklepie Apple TV. Film w 4K można zamówić za 64,99 zł. Poza informacją „wkrótce” nie znajdziemy tam dokładnej daty - możemy jednak zakładać, że będzie to właśnie ostatni tydzień czerwca.

  • Amazon: wersja SD - 54,99 zł, wersja HD/UHD - 64,99 zł.
  • Apple: wersja UHD - 64,99 zł.

Choć film został ciepło przyjęty przez krytyków i widzów, odniósł porażkę w kinach - jeszcze większą niż „Na drodze gniewu”. Przy budżecie 168 mln dol. wpływy z kin na całym świecie wyniosły zaledwie 160,6 mln. To ponad 200 mln mniej, niż potrzeba, by zwrócić wszystkie koszty. W związku z niskim i coraz bardziej spadającym zainteresowaniem obraz szybko zaczęto wycofywać w kin. Nie ma już szans tego wszystkiego nadrobić.

Furiosa
REKLAMA

"Furiosa: Saga Mad Max" to prequel "Mad Max: Na drodze gniewu”. Fabuła skupia się na wczesnym życiu Furiosy i wydarzeniach, które ukształtowały wojowniczkę znaną z poprzedniego filmu. Historia zaczyna się od porwania młodej Furiosy przez Dementusa, przywódcę gangu bikerow. Dementus zabija jej matkę, co budzi w Furiosie pragnienie zemsty. Później bohaterka trafia do Cytadeli rządzonej przez tyrana Immortana Joego - tam zostaje mechanikiem i wspina się po szczeblach hierarchii, jednocześnie planując ucieczkę i zemstę.

Czytaj więcej o sadze Mad Max w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA