REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Pukając do drzwi"? Horror z Rupertem Grintem wpadł do VOD

Horror w gwiazdorskiej obsadzie "Pukając do drzwi", który zadebiutował w kinach w lutym tego roku, trafił właśnie do VOD. W głównych bohaterów historii o rodzinie, która została wybrana do ocalenia ludzkości przed apokalipsą, wcielili się m.in. Rupert Grint, Jonathan Groff i Dave Bautista.

23.04.2023
5:05
Gdzie obejrzeć "Pukając do drzwi"? Horror z Rupertem Grintem wpadł do VOD
REKLAMA

Dla Erica, Andrew i ich adoptowanej córki miały to być beztroskie wakacje, które rodzina postanowiła spędzić w oddalonym od cywilizacji domku letniskowym. Ich wypoczynek zostaje jednak brutalnie przerwany przez czterech włamywaczy, którzy twierdzą, że zostali wybrani, by zapobiec nadchodzącej apokalipsie. Eric, Andrew i malutka Wen zostają poinformowani o tym, że będą musieli podjąć straszną w skutkach decyzję, a jeśli wybiorą źle, świat przestanie istnieć.

REKLAMA

W horrorze na podstawie bestsellerowej powieści "The Cabin at the End of the World" w reżyserii M. Night Shyamalana, odpowiedzialnego za takie filmy jak "Szósty zmysł" czy "Znaki", zagrali m.in. Jonathan Groff, znany z serialu "Mindhunter", Rupert Grint, czyli Ron Weasley z uniwersum Harry’ego Pottera, Dave Bautista, odtwórca roli Draxa z uniwersum Marvela, Ben Aldridge oraz Nikki Amuka Bird.

Gdzie obejrzeć "Pukając do drzwi"? Film pojawił się na Apple TV i Rakuten

REKLAMA

Horror "Pukając do drzwi" na ten moment dostępny jest jedynie w opcji kupna w serwisach Apple TV i Rakuten. W Apple TV możliwość wypożyczenia filmu dostępna będzie od 4 maja.

Zwiastun filmu "Pukając do drzwi" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA