REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dostaniemy "Ocean's 14"? George Clooney mówi, że tak, ale jakby nie

Jeszcze jeden skok? Gwiazdorska ekipa Danny'ego Oceana chyba nudzi się na emeryturze. Wcielający się w główną rolę w słynnej trylogii heist movies George Clooney zdradził, że powstał scenariusz do kolejnej odsłony serii. Zaraz jednak dodaje pewne zastrzeżenie.

14.12.2023
10:54
ocean's 14 george clooney sequel
REKLAMA

"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" było remakiem filmu z 1960 roku, w którym widowiskowy heist szykował Frak Sinatra wraz ze swoją ekipę. W nowej wersji rolę graną przez piosenkarza przejął George Clooney, a towarzyszyła mu cała plejada gwiazd: Brad Pitt, Matt Damon czy Julia Roberts. Produkcja okazała się takim hitem, że szybko doczekał się dwóch bezpośrednich kontynuacji. Ostatnia z nich pojawiła się 16 lat temu, a jakieś pół dekady temu doczekaliśmy się kobiecego spin-offu "Ocean's 8".

Na tym saga Danny'ego Oceana się nie kończy. Ostatnio okazało się, że powstaje prequel "Ocean's Eleven", w którym Ryan Gosling i Margot Robbie wcielą się w rodziców głównego bohatera. Na tym jednak jego saga się nie kończy. George Clooney opowiedział bowiem o pracach nad kontynuacją oryginalnej serii. Tak jakby...

Więcej o George'u Clooneyu poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

George Clooney zapowiada "Ocean's 14"?

W rozmowie z dziennikarzem portalu Uproxx George Clooney jest dość enigmatyczny. Ostrożnie dobiera słowa, żeby za dużo przypadkiem nie zdradzić:

George Clooney: Mamy naprawdę dobry scenariusz do kolejnego "Oceana", więc możemy go zrobić. To wspaniały scenariusz.

Uproxx: Zaraz, naprawdę? "Ocean's 14"?

George Clooney: Hm... Nie chcę tego tak nazywać... Chodzi mi o to, że sam pomysł jest czymś podobnym do "W starym, dobrym styl".

REKLAMA
Ocean's 14 - George Clooney

"W starym, dobrym stylu" to opowieść o trzech staruszkach, którzy postanawiają napaść na bank. Film pojawił się na ekranach kin w 1979 roku. W 2017 roku pojawił się remake produkcji. Odpowiadał za niego Zach Braff, a w główne role wcielili się Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA