REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Chowają się w plastikowych workach i za parasolami. Tak gwiazdy ukrywały swoje kreacje na Met Galę

Z hotelu The Carlyle w Nowym Jorku w blasku fleszy czterech pracowników wynosi plastikowy kokon, przypominający worek, w który pakuje się zmarłych. To jednak nie zwłoki, a w pełni żywa osoba, która za kilka chwil weźmie udział w Met Gali, gdzie setki obiektywów będą skierowane na nią i jej tak pieczołowicie ukrywaną kreację. To tylko jedna z metod, do której uciekają się gwiazdy, by stylizacja ujrzała światło dzienne w odpowiednim momencie.

02.05.2023
20:36
met gala
REKLAMA

W tym roku tematem przewodnim Met Gali była sylwetka znanego i cenionego projektanta mody, Karla Lagerfelda. Na wydarzeniu zadebiutował m.in. Robert Pattinson ze swoją partnerką Suki Waterhouse oraz Doja Cat, a wśród stałych bywalców zobaczyć można było m.in. Jareda Leto w przebraniu kota Lagerfelda, Rihannę wraz z ASAP Rockym czy Cardi B.

Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz, a gwiazdom prestiżowej imprezy charytatywnej, jaką jest Met Gala, na pewno zależy, by było ono jak najbardziej spektakularne. Dlatego uczestnicy i uczestniczki wydarzenia uciekają się do wszelkich, nawet tych najbardziej dziwacznych sposobów, aby do ostatniej chwili nie zdradzić, w czym zadebiutują podczas Met Gali.

REKLAMA

Jedna z gwiazd Met Gali została wyniesiona z hotelu w plastikowym worku

Do tej pory internauci prześcigają się w spekulacjach, kim była osoba, którą pracownicy wynosili z hotelu w plastikowym worku. Według niektórych mogła być to Doja Cat, która nie chciała, by jej koci kostium projektu Oscara de la Renty przedwcześnie ujrzał światło dzienne, a dopiero w momencie wejścia na galę.

Gwiazda Met Gali została wyniesiona z hotelu w plastikowym worku

Kylie Jenner z kolei miała zupełnie inny pomysł na to, jak ukryć swoją kreację. Z hotelu wyszła ubrana w błękitno-czerwony szlafrok, który okazał się być częścią jej długiej, obcisłej sukienki.

Kilkoro uczestników Met Gali wybrało bardziej tradycyjny sposób na utrzymanie swojej stylizacji w tajemnicy aż do końca, ukrywając się za dużymi parasolami, które przed hotelowym wejściem trzymali ochroniarze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA