REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Hawk tuah girl" ujawniła się i zarobi gigantyczne pieniądze. Tak, na tym filmie, z którego macie bekę

O przypadkowej Amerykance zrobiło się głośno wskutek viralowego nagrania, która od tej pory jest znana jako "hawk tuah girl". Dziewczyna demonstrowała wówczas, co należy zrobić, by zaspokoić mężczyznę w łóżku i nieoczekiwanie stała się gwiazdą internetu. Bohaterka filmiku nie usunęła się w cień, co więcej - postanowiła na tym wydarzeniu zbudować swoją karierę i zarobić całkiem niezłe pieniądze.

04.07.2024
13:52
hawk tuah girl biznes sklep
REKLAMA

W minionym miesiącu w mediach społecznościowych pojawiło się krótkie nagranie, w którym mężczyzna przeprowadzał sondę uliczną. Jak wiadomo, wieczorową porą imprezowicze są najbardziej wylewni i nie inaczej było również tym razem. Autor filmiku postanowił zagaić do pewnej blondynki, którą zapytał o to, co najbardziej może zadowolić mężczyznę w łóżku. Rozmówczyni odpowiedziała na pytanie bardzo dokładnie, naśladując dźwięk splunięcia, czyli słynne "hawk tuah", i to wystarczyło, by ta część filmu stała się gigantycznym viralem.

REKLAMA

Na TikToku powstała masa przeróbek z wspomnianym fragmentem. Hashtag "hawktuah" doczekał się już niemal 100 tys. oznaczeń, a filmiki przebijają barierę 1 mln wyświetleń. Powstawały memy, spekulacje i wyjaśnienia, czego dotyczy dźwięk, aż w końcu wiele osób zaczęło zastanawiać się nad tożsamością słynnej "hawk tuah girl". Popularna dziewczyna niedawno postanowiła nie tylko ujawnić się w mediach społecznościowych, ale również zapowiedziała start swojego nowego biznesu w związku z viralową sytuacją.

Hawk tuah girl - o co chodzi? Dziewczyna postanowiła skorzystać z okazji i rozkręciła swój biznes

Obecnie coraz częściej wstydliwe i nieplanowane sytuacje, które kiedyś mogłyby zniszczyć komuś życie, teraz stają się pretekstem do tego, by napędzać swoją karierę. Wcześniej wyciek nagich zdjęć czy, jak w tym przypadku, stanie się uczestnikiem dwuznacznej sytuacji sprawiłyby, że bohaterowie takich materiałów staraliby się przeczekać ten stan rzeczy i modliliby się o to, by ludzie jak najszybciej zapomnieli o kompromitującym zdarzeniu. Dożyliśmy jednak czasów, kiedy tego rodzaju sytuacje są nie tylko pożądane, ale również często prowokowane.

W tym wypadku Haliey Welch, bo tak nazywa się "hawk tuah girl", postanowiła rozkręcić na tym wydarzeniu biznes. Dziewczyna w zeszłym tygodniu założyła konto na Instagramie, na którym pojawiła się m.in. pełna wersja sondy ulicznej z jej udziałem, a także kilka zdjęć. Haliey zdecydowała się także opublikować małe ogłoszenie dla swoich obserwatorów i poinformowała, że kilka rzeczy w jej życiu zmieniło się od tamtego wydarzenia.

Zdradziła, że zaśpiewała na scenie z Zachem Bryanem, piosenkarzem country, przed 80 tys. osób, rzuciła swoją dotychczasową pracę i zażartowała, że musi obecnie dbać o swój wygląd i nie może wyglądać jak Adam Sandler. Przyznała, że są również mniej przyjemne strony tej sytuacji, mianowicie: czatujący pod jej domem paparazzi, a także ludzie proszący ją o link do OnlyFans. Wspomniała również, że jest zmęczona podszywającymi się pod nią osobami:

Jestem zmęczona oszustami i wszystkimi fałszywymi kontami. Swoją drogą - jest jeszcze jedna rzecz, która mnie wkurza. Każdy, kto sprzedaje lub kupuje mój merch online musi wiedzieć, że nie jest on przeze mnie zatwierdzony i są to podróbki. Nie zarabiam na tym ani centa. Ale właśnie zatrudniłam menadżera i prawnika

- poinformowała.

O TikToku czytaj w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

Haliey dodała, że niebawem startuje ze swoim sklepem, gdzie będzie można kupić oryginalny merch sygnowany napisem "hawk tuah". Jak widać - kontrowersyjna sytuacja nie tylko nie sprawiła, że dziewczyna zniknęła z internetu, ale również dała jej pretekst do stworzenia własnego biznesu. Nawet, jeśli miałby on nie utrzymać się długo, "hawk tuah girl" stworzyła sobie podwaliny, by rozkręcać swoją influencerską karierę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA