REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wojewódzki w żenujący sposób dowcipkuje z Pandory Gate: "Ty, ja jednak wolę starsze"

W ubiegłym tygodniu wybuchła "Pandora Gate", gdzie Sylwester Wardęga i Konopskyy ujawnili w swoich materiałach obrzydliwe zachowania polskich youtuberów, względem nastoletnich fanek, które nigdy nie powinny się wydarzyć. Sprawą zajęła się już prokuratura. Tymczasem w najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego showman postanowił odnieść się do najnowszej afery z youtuberami. Zrobił to w bardzo osobliwy sposób.

11.10.2023
14:02
Kuba Wojewódzki TVN Pandora Gate
REKLAMA

 "Pandora Gate" zbiera swoje żniwa. Po tym, gdy najpierw światło dzienne ujrzał materiał Sylwestra Wardęgi, a później Konopksyy'ego youtuberom spadają nie tylko zasięgi i współprace. Sprawa badana jest przez policję i prokuraturę, w mediach pojawiają się kolejne oświadczenia osób związanych z tą sprawą i jednocześnie odcinających się od głównych bohaterów "Pandory Gate" czyli Stuu, Boxdela oraz Marcina Dubiela.

REKLAMA

Wojewódzki w żenujący sposób drwi z afery pedofilskiej.

Tymczasem Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby w dość osobliwy sposób nie odniósł się do największej afery polskiego Youtube.

W Spider's Web piszemy o Pandora Gate:

Tuż przed przywitaniem gości ( we wtorkowym odcinku gościł duet muzyczny Kwiat Jabłoni oraz Monika Olejnik) Wojewódzki zdobył się na pewien żart dotyczący Pandory Gate.

W tym kraju wolę być dzisiaj 60-latkiem, niż 13-latką, bo ode mnie odpieprzyli się już księża i youtuberzy przynajmniej. Szczerze mówiąc, co się dzieje? Ja w życiu nie przypuszczałem, że do tego Stuu i do tego Dubiela będę mógł powiedzieć słowa, których w życiu nie powiedziałem: "Ty, ja jednak wolę starsze". Na litość boską no. Zauważyliście, że księża i youtuberzy grają w jednej parafii, prawda? Nie wiem, czy łatwiej jest przenieść na nową parafię, czy na nowy serwer. Zobaczymy

powiedział Kuba Wojewódzki.
REKLAMA

Wcześniej Wojewódzki w równie dziwny sposób komentował Pandorę Gate

To nie pierwszy raz, gdy Wojewódzki w dość osobliwy i żenujący sposób odnosi się do Pandory Gate. Tuż po jej wybuchu, gwiazdor TVN zdecydował się wrzucić do sieci swoje stare zdjęcie z podpisem: " Rok 1993. On jeszcze nie wie, że część jego przyszłych partnerek nie przyszła jeszcze na świat". Za ten wpis Wojewódzkiego skrytykowała Maja Staśko. Osoby publiczne mogą wzmocnić głos ofiar, oddać im przestrzeń, godność i sprawczość, zachęcić inne do opowiadania o krzywdach. Mogą też zrobić pranka, zbaitować, podważyć zaufanie do ofiar i wykorzystać to do promocji swojego programu - komentowała oburzona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA