REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Wpadka w "M jak miłość". Pomylono braci Mroczek

"M jak miłość" to jeden z hitowych seriali Telewizji Polskiej. Scenarzyści od lat dwoją się i troją, by przyciągnąć przed ekran kolejne pokolenia, co w zalewie ogromnej ilości seriali, również na platformach streamingowych, nie jest łatwe. W tej produkowanej taśmowo serii nieraz dochodzi do nietypowych wpadek. Tym razem pomylono braci Mroczek.

18.10.2023
18:01
M jak miłość Rafał Mroczek Marcin Mroczek
REKLAMA

W polskich serialach, podobnie jak w programach śniadaniowych, dochodzi do wpadek. Bywa, że w "Klanie" z kranu nie leci woda, a z czajnika nalewa się "suchą" herbatę. Tym razem do wpadki doszło w hitowym serialu TVP 2 "M jak miłość" z udziałem braci Mroczek: Rafała Mroczka i Marcina Mroczka.

REKLAMA

M jak miłość: bracia Mroczek zostali pomyleni

Warto podkreślić, że Marcin Mroczek od wielu lat wciela się w postać Piotra Zduńskiego, prawnika, ale też męża serialowej Kingi (Katarzyna Cichopek). Z kolei jego brat, Rafał, gra Pawła, który niemal non stop wikła się w sercowe tarapaty, a jego miłosne życie jest swoistą karuzelą.

Więcej o polskich serialach przeczytasz w Spider's Web:

Tymczasem w najnowszym odcinku "M jak miłość" widzowie przeżyli szok i niedowierzanie, gdyż widzowie zamiast Rafała jako Pawła, zobaczyli Marcina, czyli serialowego Piotrka Zduńskiego. Oczywiście ci najbardziej zatwardziali fani rozpoznają podobnych, ale jednak różniących się od siebie braci. Dlaczego tam jest Piotrek? Piotrek zamiast Pawła! - wyłapali fani na Instagramie serialu.

REKLAMA

Rafał Mroczek i Marcin Mroczek związani są z serialem od samego początku

Warto dodać, że kilka miesięcy wcześniej bliźniacy dokumentowali na swoich Instagramach, jak starają się wyprowadzić w maliny serialową ekipę, zamieniając się rolami. Wygląda na to, że bystre oczy fanów serialu nie dały się na to złapać. Nie wiadomo, czy to wpadka ekipy, która nie przejrzał fortelu, czy może celowe i konieczne zagranie - z instagramowych komentarzy widzów można wyczytać, że Paweł grany przez Rafała Mroczka był w taymtym czasie po zabiegu, dlatego mógł zostać w tej scenie podmieniony. Rafał Mroczek i Marcin Mroczek są związani z serialem "M jak miłość" od samego początku, czyli od 2000 roku. To właśnie "M jak miłość" dało bliźniakom, którzy są niezawodowymi aktorami, ogromną popularność.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA