REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Mama Ginekolog zawiedziona ilością zebranych pieniędzy na WOŚP? "Ludzie chyba nie chcą pomagać"

Mama Ginekolog, czyli Nicole Sochacki-Wójcicka jak wiele gwiazd zaangażowana jest w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, gdzie zbiera pieniądze na potrzebujących. Również i tym razem włączyła się w 31. już finał WOŚP. Wygląda na to, że Mama Ginekolog jest mocno rozczarowana najnowszą zbiórką. "Ludzie chyba nie chcą pomagać" - napisała na Instagramie, a w komentarzach zawrzało. O co dokładnie chodzi?

29.01.2023
10:48
mama ginekolog dresy color block nike plagiat inspiracja sklep
REKLAMA

29 stycznia już po raz 31. zagra WOŚP. Wiele gwiazd jak co roku zaangażowanych jest w zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Również znana lekarka, znana w sieci jako Mama Ginekolog postanowiła włączyć się do zbiórki funduszy na walkę z sepsą.

REKLAMA

Mama Ginekolog rozczarowana ilością zebranych pieniędzy na WOŚP.

W ubiegłym roku Nicole razem ze swoją firmą zorganizowała "Dobrą Loterię", gdzie do wygrania były nagrody takie jak m.in. drogi robot kuchenny czy samochód. Fani Mamy Ginekolog kupowali losy, dzięki którym lekarka i influencerka zebrała 3,5 mln złotych na WOŚP. W tym roku Nicole Sochacki założyła zbiórkę dla "dziewczyn z Instagrama", jednak nie przebiega ona tak, jakby sobie tego życzyła. Lekarka i influencerka przyznała, że ludzie chyba nie chcą pomagać. Ilość wpłacających bardzo ją rozczarowała, o czym influencerka poinformowała w mediach społecznościowych.

Mam 900 tys. obserwujących, stories ogląda 200-250 tys., a wpłaciło 5 tys. osób. Zobaczcie, że to jest oficjalna zbiórka WOŚP, ja wam nie mówię, żebyście wpłacali na jakąś zbiórkę moją, czy cokolwiek. Tylko na oficjalną zbiórkę WOŚP na e-skarbonkę. To pokazuje, że coś dziwnego się dzieje i ludzie nie chcą pomagać. Nie wiem, jak to skomentować - przyznała smutno Nicole Sochacki-Wójcicka. Choć Mama Ginekolog szybko usunęła relację, to jednak internauci zdążyli ją skomentować.

Komentarze fanów podzielone co do wypowiedzi Mamy Ginekolog

Smutne to ostatnie stories z sypialni — nie jest to prawdą, że ludzie nie pomagają! Pomagają! Jest mnóstwo zbiórek na WOŚP, bardzo krzywdzące są Twoje słowa... Może po prostu wpłacają na inne zbiórki? Ja nie wpłacam do puszki Twojej, licytuję na Allegro na przykład w kilku aukcjach, to gorsze? To mówienie, "że ludzie nie chcą pomagać" to zwykła manipulacja i szantaż emocjonalny. Bardzo nieładne zagranie. Może ty zastanów się, czy chodzi o pomaganie, czy o osobisty splendor - pisali fani.

Obserwatorom znów obrywa się od Mamy Ginekolog

Jak donosi serwis Plejada, to już kolejny raz, gdzie obserwatorom obrywa się od Mamy Ginekolog za to, że wpłacili mniej, niż sama celebrytka by tego oczekiwała.

REKLAMA
 class="wp-image-2221111"
Druga aukcja od Mamy Ginekolog

Przy każdej organizowanej zbiórce obrywa się jej obserwatorom za to, że wpłacili mniej, niż ona oczekiwała, że obserwują ją, a nie chcą dokonywać wpłat, że za mało przekazali itp. Obserwujący poczuli się obrażeni, bo pomagają, jak mogą, wspierają WOŚP różnymi kanałami i nie chcą, by mówiono o nich, że nie chcą pomagać, bo nie zrobili tego za pomocą jej skarbonki - czytamy. Przypomnijmy, że w tym Roku Nicole zorganizowała jeszcze jedną aukcję . Poza zbiórką dla "dziewczyn z Instagrama" celebrytka przygotuje kolację dla 4 osób w jej domu w Warszawie. Do tej pory udało się jej zebrać ponad 11 tysięcy złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA