REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

To zdjęcie całujących się gwiazd wywołało szereg spekulacji o gorącym trójkącie

Romanse w świecie show-biznesu bywają bardzo burzliwe. Gdy na dodatek zostaną uwiecznione przez fotoreporterów, potrafią nieźle namieszać w życiu samych zainteresowanych. Tak było w 2021 roku, gdy do sieci trafiły zdjęcia całujących się: Rity Ory, Taiki Waititiego oraz Tessy Thompson. Poniosła ich namiętność? Na stół wjechało za dużo drinków? A może po prostu dobrze się bawili? Przypomnijmy sobie tę historię.

22.10.2023
15:26
Rita Ora Taika Waititi Shutterstock
REKLAMA

W 2021 roku głośno było o dwóch gorących nazwiskach, które postanowiły połączyć się w parę. Mowa o Ricie Orze oraz laureacie Oscara - Taice Waititim. Był to pierwszy związek reżysera po tym, gdy rozstał się z żoną - Chelsea Winstanley. Ora raczej nie miała za sobą dłuższych relacji. Gwiazda skupiała się mocno na karierze i bardziej od związków interesowały ją koncerty, kontakt z publicznością czy tworzenie nowej muzyki.

REKLAMA

Gorący trójkąt, a może po prostu dobra zabawa. Co połączyło tę trójkę?

Gdy w kwietniu 2021 roku Rita ogłosiła, że spotyka się z nowozelandzkim reżyserem i aktorem, Taiką Waititim, fani artystki ucieszyli się, że Rita wybrała starszego od siebie i doświadczonego życiowo twórcę. Szybko można było się przekonać, że ich relacja nie jest taka konwencjonalna. Tym bardziej, że Rita nieraz podkreślała, że seksualnie kręcą ją zarówno faceci, jak i kobiety. I nie trzeba było długo czekać, aby fani mogli przekonać się o tym na własne oczy. Wszystko przez pewną posiadówkę, która odbyła się w Sydney.

Paparazzi na tarasie przed australijską rezydencją Waititiego przyłapali znaną trójkę na czułościach. W jej skład wchodzili dokładnie: Taika Waititi oraz jego partnerka, Rita Ora, a także aktorka, gwiazda "Thora", Tessa Thompsom. Fotoreporterzy uwiecznili moment, gdy Rita Ora obdarowywała Tessę pocałunkami. Całusy między sobą wymieniali też Taika oraz Tessa. Później cała trójka razem wymieniała się czułościami. Na zdjęciach widać było, że świetnie się bawią, sącząc przy tym drinki. Nie trzeba było oczywiście długo czekać na plotki w mediach o gorącym aktorskim trójkącie.

Tuż po tym, gdy zdjęcia ujrzały światło dzienne, Taika Waititi skomentował je słowami: "Nie widzę w tych zdjęciach nic gorszącego". Z kolei Rita Ora w ogóle nie komentowała fotografii. Minęło kilka miesięcy, a Rita odniosła się do wszystkich spekulacji. W rozmowie z "GQ" wyznała, że na wspomnianych zdjęciach, cała trójka po prostu się dobrze bawi i nie należy doszukiwać się w tym żadnego seksualnego trójkąta.

Czy byłeś kiedyś w sytuacji, w której wypiłeś dużo drinków i wszyscy są twoimi najlepszymi przyjaciółmi? A następnego dnia mówisz: "Rozmawiałem z tą osobą w strefie dla palących przez cztery godziny i nie mam pojęcia, kim ona jest?"

- mówiła w wywiadzie.

Rita zdradziła też, w jakich okolicznościach powstały te fotografie. Jak się okazuje, Taika i Tessa mieli wtedy sporo pracy i napięty grafik, w związku z tym cała trójka postanowiła po prostu wrzucić na luz.

Dosłownie - na tym zdjęciach można zobaczyć po prostu grupą przyjaciół, którzy dobrze się bawią. Taika i Tessa mieli wtedy napięty grafik i wszyscy daliśmy sobie luz - tłumaczyła wokalistka.

 class="wp-image-2449288"
Screen Twitter/ Paul Swhtn
REKLAMA

Taika Waititi i Rita Ora pobrali się w 2022 roku

Warto dodać, że choć media donosiły, że Rita i Taika chcą tworzyć niekonwencjonalny związek, zwyczajnie nie miały racji. Para w sierpniu 2022 roku zdecydowała się wziąć ślub. Piosenkarka i piętnaście lat starszy reżyser oraz aktor powiedzieli sobie "tak" podczas prywatnej ceremonii w Londynie. Ślubowali sobie miłość w otoczeniu jedynie najbliższych dla nich osób, by nie ściągać uwagi mediów.

To była intymna i wyjątkowa ceremonia dla wszystkich zgromadzonych. Ich najbliżsi widzą, jak sobie są zakochani. Chcieli utrzymać ślub w tajemnicy, że nie odzierać własnego związku z prywatności - donosiło "The Sun". W sierpniu tego roku para z okazji pierwszej rocznicy ślubu podzieliła z ludźmi nie tylko szczegółami ceremonii, ale też wspólnymi zdjęciami z tego wyjątkowego dla nich dnia.

Zaprosiliśmy tylko osiem osób, rodzinę, w tym siostrę Rity, Elenę, i przyjaciół. Szczególnie cieszyłem się z tego powodu, że mój najlepszy przyjaciel, aktor Jemaine Clement, przyleciał na ceremonię prosto z Nowej Zelandii - zdradził Taika w rozmowie z magazynem "Vogue". Rita Ora określiła związek z reżyserem słowami: Wspaniale być ze swoim najlepszym przyjacielem. Wygląda więc, na to, że para jest bardziej tradycyjna, niż się wszystkim wydaje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA